f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 18 по 22 квітня

18.04.2017

З 18 по 22 квітня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У вівторок, 18 квітня, о 19:00 у Синій залі відбудеться прем’єрний показ короткометражного фільму Аліни Хорошилової «Ілюзія». Фільм, дія якого відбувається в майбутньому, оповідає про те, що залишиться від нас нашим нащадкам, що вони знайдуть на розкопках і як будуть розуміти, хто такий Че Гевара. Стрічку було вироблено Націнальною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка.

У середу, 19 квітня, о 18:30 у Синій залі відбудеться творчий вечір кінорежисера Андрія Михайлика, в рамках якого буде продемонстровано його документальну стрічку «Інший Чорнобиль» (Україна, 2012). Для абсолютної більшості землян Чорнобиль – точка на планеті, звідки почалася нова епоха існування: доба приборкання гігантських рукотворних катастроф. Їх ще називають техногенними. У фільмі йдеться про інший Чорнобиль і Чорнобильщину. А ще – про чорнобилян. Саме так називають себе ті, для кого прадавня древлянська земля – це рідна домівка, так неочікувано і раптово залишена. Назавжди...

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У четвер, 20 квітня, о 18:30 у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового прокату» відбудеться показ художнього фільму Ребекки Злотовскі «Планетаріум» (Франція, США, 2016). Париж 1930-х років. Двоє сестер, подейкують, мають надприродні здібності і вміють спілкуватися з духами. Один продюсер бажає отримати для себе вигоду з їхніх умінь, проте на професійний інтерес накладається раптова пристрасть до обох сестер. В ролях: Наталі Портман, Лілі-Роуз Мелоді Депп, Еммануель Селінджер, Луї Гаррель.

У суботу, 22 квітня, о 17:00 у Малій залі відбудеться вечір пам’яті кінооператора Григорія Сігалова. Вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина. 

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

12 грудня, середа, Синій зал Прем’єрний показ художнього фільму «ТРИМАЙ БІЛЯ СЕРЦЯ»

12 грудня, середа, Червоний зал ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) презентує вечір «Кіносереда – Зимове»

12 грудня, середа, Малий зал «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО» Художній фільм «ГАВАНАСТЕЙШН»