f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 18 по 22 квітня

18.04.2017

З 18 по 22 квітня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У вівторок, 18 квітня, о 19:00 у Синій залі відбудеться прем’єрний показ короткометражного фільму Аліни Хорошилової «Ілюзія». Фільм, дія якого відбувається в майбутньому, оповідає про те, що залишиться від нас нашим нащадкам, що вони знайдуть на розкопках і як будуть розуміти, хто такий Че Гевара. Стрічку було вироблено Націнальною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка.

У середу, 19 квітня, о 18:30 у Синій залі відбудеться творчий вечір кінорежисера Андрія Михайлика, в рамках якого буде продемонстровано його документальну стрічку «Інший Чорнобиль» (Україна, 2012). Для абсолютної більшості землян Чорнобиль – точка на планеті, звідки почалася нова епоха існування: доба приборкання гігантських рукотворних катастроф. Їх ще називають техногенними. У фільмі йдеться про інший Чорнобиль і Чорнобильщину. А ще – про чорнобилян. Саме так називають себе ті, для кого прадавня древлянська земля – це рідна домівка, так неочікувано і раптово залишена. Назавжди...

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У четвер, 20 квітня, о 18:30 у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового прокату» відбудеться показ художнього фільму Ребекки Злотовскі «Планетаріум» (Франція, США, 2016). Париж 1930-х років. Двоє сестер, подейкують, мають надприродні здібності і вміють спілкуватися з духами. Один продюсер бажає отримати для себе вигоду з їхніх умінь, проте на професійний інтерес накладається раптова пристрасть до обох сестер. В ролях: Наталі Портман, Лілі-Роуз Мелоді Депп, Еммануель Селінджер, Луї Гаррель.

У суботу, 22 квітня, о 17:00 у Малій залі відбудеться вечір пам’яті кінооператора Григорія Сігалова. Вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина. 

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда