f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 10 по 13 квітня

10.04.2017

З 10 по 13 квітня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У понеділок, 10 квітня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Дугласа Сірка «Імітація життя» (США, 1959). 

Актриса Лора Мередіт із 6-річною донькою Сьюзі відправляється підкорювати Бродвей. На своєму шляху вона зустрічає негритянку Енні із донькою Сарою-Джейн, яких приймає до себе. Проходить десяток літ. Лора стає зіркою бродвейської сцени. Діти дорослішають. У домі вирують пристрасті. Сьюзі та Сара-Джейн конфліктують із матерями. В ролях: Лана Тернер, Джон Гевін, Сандра Ді, Сьюзан Кохнер, Хуаніта Мур.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У вівторок, 11 квітня, у програмі Будинку кіно заплановано дві події.

О 18:00 у Синій залі відбудеться Вечір пам’яті Андрія Тарковського «Той, що бачив янгола» – до 85-річчя видатного митця. Модератор вечора – кінорежисер Ольга Самолевська.

О 18:30 у Червоній залі в рамках проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно», який представляє кінознавець, член Європейської кіноакадемії та Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI Алік Шпилюк, відбудеться показ документальної стрічки Джанфранко Розі «Море у вогні» (Франція, Італія, 2016).

Фільм про життя італійського острова Лампедуза, який став перевалочним пунктом для біженців з країн Північної Африки отримав «Золотого ведмедя» минулорічного Берлінського МКФ, премію Європейської кіноакадемії у номінації «Найкращий документальний фільм», а також був номінований на премію «Оскар» найкращому документальному фільму.

У середу, 12 квітня, о 18:30 у Синій залі відбудеться показ документального фільму Галини Черняк «Ігор Остроухов. З кінематографом в серці» (ЦДК «Культура», 2016) – про Ігоря Остроухова, прихильника і знавця кінематографу, завсідника Будинку кіно.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У четвер, 13 квітня, о 17:00 у Синій залі відбудеться показ документального фільму Максима Карасьова «Ти де / Я тут» (Papaya Project, 2016) – про сімох сонячних дітей, що грають свої ролі – живуть своїм життям.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

12 грудня, середа, Синій зал Прем’єрний показ художнього фільму «ТРИМАЙ БІЛЯ СЕРЦЯ»

12 грудня, середа, Червоний зал ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) презентує вечір «Кіносереда – Зимове»

12 грудня, середа, Малий зал «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО» Художній фільм «ГАВАНАСТЕЙШН»