f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 10 по 13 квітня

10.04.2017

З 10 по 13 квітня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У понеділок, 10 квітня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Дугласа Сірка «Імітація життя» (США, 1959). 

Актриса Лора Мередіт із 6-річною донькою Сьюзі відправляється підкорювати Бродвей. На своєму шляху вона зустрічає негритянку Енні із донькою Сарою-Джейн, яких приймає до себе. Проходить десяток літ. Лора стає зіркою бродвейської сцени. Діти дорослішають. У домі вирують пристрасті. Сьюзі та Сара-Джейн конфліктують із матерями. В ролях: Лана Тернер, Джон Гевін, Сандра Ді, Сьюзан Кохнер, Хуаніта Мур.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У вівторок, 11 квітня, у програмі Будинку кіно заплановано дві події.

О 18:00 у Синій залі відбудеться Вечір пам’яті Андрія Тарковського «Той, що бачив янгола» – до 85-річчя видатного митця. Модератор вечора – кінорежисер Ольга Самолевська.

О 18:30 у Червоній залі в рамках проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно», який представляє кінознавець, член Європейської кіноакадемії та Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI Алік Шпилюк, відбудеться показ документальної стрічки Джанфранко Розі «Море у вогні» (Франція, Італія, 2016).

Фільм про життя італійського острова Лампедуза, який став перевалочним пунктом для біженців з країн Північної Африки отримав «Золотого ведмедя» минулорічного Берлінського МКФ, премію Європейської кіноакадемії у номінації «Найкращий документальний фільм», а також був номінований на премію «Оскар» найкращому документальному фільму.

У середу, 12 квітня, о 18:30 у Синій залі відбудеться показ документального фільму Галини Черняк «Ігор Остроухов. З кінематографом в серці» (ЦДК «Культура», 2016) – про Ігоря Остроухова, прихильника і знавця кінематографу, завсідника Будинку кіно.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У четвер, 13 квітня, о 17:00 у Синій залі відбудеться показ документального фільму Максима Карасьова «Ти де / Я тут» (Papaya Project, 2016) – про сімох сонячних дітей, що грають свої ролі – живуть своїм життям.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ