f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 3 по 6 квітня

03.04.2017

З 3 по 6 квітня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У понеділок, 3 квітня, о 18:30 у Синій залі відбудеться вечір пам’яті кіноактора Олександра Пархоменка (1946–2017) та показ фільму Олександра Давиденка «Солодкі сни» (2006), кінофантазії з літературними алюзіями, створеної за сценарієм Олександра Пархоменка та Ірини Кихтьової. В ролях: Олександр Пархоменко, Анжеліка Гирич, Анатолій Барчук, Олександр Мовчан, Ірина Кихтьова.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У вівторок, 4 квітня, о 18:30 у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового кінопрокату» відбудеться показ чорної комедії Джона Майкла МакДона «Війна проти всіх» (Великобританія, 2016).

У фільмі йдеться про двох корумпованих поліцейських із Нью-Мексико, які шантажують і підставляють кожного злочинця, якому не пощастило перейти їм дорогу. Та одного разу їхнє життя круто змінюється: «погані копи» намагаються залякати декого значно сильнішого від них самих... Але чи дійсно сильнішого? В ролях: Александр Скарсгард, Майкл Пенья, Тео Джеймс.

У четвер, 6 квітня, о 18:30 у Синій залі відбудеться показ художнього фільму Петра Чардиніна «Тарас Трясило» (ВУФКУ, Одеса, 1926) – до 90-річчя виходу стрічки в прокат.

Фільм було створено за однойменною поемою Володимира Сосюри і знято у жанрі народної епічної трагедії про боротьбу козаків на чолі з козацьким гетьманом Тарасом Трясилом (Тарасом Федоровичем) проти польської шляхти у XVII столітті. В ролях: Амвросій Бучма, Наталя Ужвій, Маргарита Барська-Чардиніна, Матвій Ляров, Іван Замичковський.

Тривалий час стрічку вважали втраченою, проте 1998 року кінознавець Любомир Госейко віднайшов її на 16-міліметровій плівці в архівах Французької сінематеки, де вона зберігалася під назвою «Татари». Зусиллями Національного центру Олександра Довженка плівку привезли в Україну і відреставрували. Тепер, через 90 літ, фільм знову на екрані.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

Також повідомляємо, що попередньо оголошена і запланована на середу, 5 квітня, творча зустріч із заслуженою артисткою України Лідією Чащиною переноситься на 16 травня.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда