f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно на 31 березня, 1 та 2 квітня

31.03.2017

31 березня, 1 та 2 квітня 2017 року у Червоній залі Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У п'ятницю, 31 березня, з 10-ої до 22 години тут демонструватимуться фільми-переможці 14-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA – чи не найважливішої кінематографічної події України, що тривала протягом тижня у Будинку кіно і нині добігає свого кінця. Із програмою показів можна познайомитися тут>>>.

У суботу, 1 квітня, о 12 годині Посольство Аргентини в Україні спільно із НСКУ представлять глядачам повнометражний анімаційний фільм Густаво Джанніні та Даніеля Де Феліппо «Бунт пернатих» (2010, Аргентина). Стрічка розповідає історію канарки Фефі, горобця Хуана та їхніх друзів, що вступають у боротьбу зі своїми ворогами: котом Фреді, орлятком і паном Пуертасом, аби отримати бажану свободу.

У суботу, 1 квітня, о 15 годині 30 хвилин розпочнуться заходи ІІІ Міжрегіонального фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю». У його програмі – майстер-клас для сценаристів і драматургів від Олексія Комаровського, експрес-пітчинг для сценаристів від журі фестивалю, демонстрація короткометражних кінокомедій – фіналістів фестивалю та урочисте нагородження переможців і вручення пам'ятних дипломів.

Запрошення на заходи ІІІ Міжрегіонального фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю» (окрім експрес-пітчингу, що потребує окремої реєстрації) можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У неділю, 2 квітня, о 17 годині в рамках репертуарної рубрики «Фільми-призери міжнародних кінофестивалів» відбудеться показ стрічки Жерома Салля «Одіссея» (Франція, 2016). У ній змальовано історію легендарного Жака-Іва Кусто, який відкрив людству «другий космос» – Світовий океан. В ролях: Ламбер Вільсон, П'єр Ніне, Одрі Тоту.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

5 грудня, четвер, Синій зал Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

6 грудня, п’ятниця, Синій зал Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

7 грудня, субота, Червоний зал Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»