f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно на 20 та 21 березня

20.03.2017

20 та 21 березня 2017 року у Будинку кіно відбудуться такі кінематографічні події.

У понеділок, 20 березня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Анатоля Литвака «Дама в окулярах та з рушницею в автомобілі» (Франція, США, 1970).

Фільм є екранізацією роману Себастьяна Жапрізо. Дані відправляється на авто свого боса до Середземного моря на відпочинок. На шляху її впізнають люди, яких вона раніше не зустрічала. А у багажнику дівчина виявляє труп… В ролях: Саманта Еггар, Олівер Рід, Джон МакІнері, Стефан Одран.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>.

У вівторок, 21 березня, о 18:30 у Червоній залі в рамках проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно» кінознавець, член Європейської кіноакадемії Алік Шпилюк представить художній фільм Бруно Дюмона «Моя краля» (Франція, 2016). 

Літо 1910 року. Декілька туристів, що відпочивають на пляжах Північної Франції, зникають без сліду. Можливо, ці події пов’язані з тихою бухтою, де живуть два сімейства: бідні паромщики та заможні буржуа. В ролях: Жюльєт Бінош, Валерія Бруні-Тедескі, Фабріс Лукіні.

Від п’ятниці, 24 березня, Будинок кіно на тиждень зануриться у світ сучасного документального кінематографу: тут розпочнеться 14-ий Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, чи не найважливіша кінематографічна подія України. Фестивальні заходи: покази, дискусії, майстер-класи, виставки охоплять усі зали Будинку кіно і триватимуть до 31 березня. 

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Також слідкуйте за новинами Будинку кіно у Фейсбуці, вподобавши офіційну сторінку Будинку кіно.

Власна інформація НСКУ