f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

12 березня на каналі «Інтер» – телевізійна прем’єра «Гнізда горлиці» Тараса Ткаченка

11.03.2017

У неділю, 12 березня 2017 року, о 21:30 на телеканалі «Інтер» відбудеться телевізійна прем’єра драми «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка.

Ролі у фільмі виконали Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Мауро Чіпріані, Наталя Васько, Ліна Бернарді, Микола Боклан, Олександра Сизоненко, Максим Канюка.

Стрічку було створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно за кіноповістю Василя Мельника.

У центрі сюжету – історія українки Дарини, яка вирушила до Італії, щоб знайти роботу і прогодувати свою сім’ю в Україні. Поки вона заробляє гроші за кордоном, її сім’я в Україні поступово розвалюється. В Італії Дарина зустрічає чоловіка. Між ними починаються любовні відносини...

У кінотеатральному прокаті картину подивилося близько 25 тисяч українців. Покази «Гнізда горлиці» з успіхом пройшли у рамках Днів українського кіно закордоном та на міжнародних кінофестивалях. 

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.