f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 6 по 10 березня

06.03.2017

З 6 по 10 березня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У понеділок, 6 березня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Анатоля Литвака «Чи любите ви Брамса?» (Франція, США, 1961), екранізації роману Франсуази Саган. Модний дизайнер Пола Тісьє давно зустрічається із ловеласом Роже Демаре і має намір вийти за нього. Одного дня вона знайомиться із молодим сином своєї кілєнтки, який пристрастно закохується у неї. В ролях: Інгрід Бергман, Ентоні Перкінс, Ів Монтан.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>.

У четвер, 9 березня, о 19:00 у Червоній залі до Міжнародного жіночого дня Посольство Аргентини в Україні спільно з НСКУ представляють художній фільм «Я вийшла заміж за недоумка» (реж. Хуан Таратуто, Аргентина, 2016).

Флоренс і Фабіан – актори. Під час зйомок фільму між ними спалахнув бурхливий роман, який ці творчі люди вирішили скріпити шлюбом. Проте під час медового місяця Флоренс усвідомлює, що вийшла заміж за людину, яку сама собі вигадала, а в реальному житті її чоловік – звичайний недоумок. Зрозумівши, яку думку про нього має його дружина, Фабіан вирішує виправити ситуацію. Він розробляє план, який повинен допомогти йому повернути кохану. І залучає для цього сценариста своїх найуспішніших фільмів. В ролях: Адріан Суар, Валерія Бертучеллі.

У п’ятницю, 10 лютого, о 18:30 у Синій залі відбудеться Вечір пам’яті кінодраматурга Олександра Рожена. У програмі: спогади друзів, колег, прем’єрний показ фільмів за сценаріями Олександра Рожена «Солов’ї, солов’ї» (реж. Андрій Рожен, Україна, 2013) та «Пам’ятник, який створив Лук’ян» (реж. Андрій Рожен, 2013).

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Також слідкуйте за новинами Будинку кіно у Фейсбуці, вподобавши офіційну сторінку Будинку кіно.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.