f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

24 лютого у «Території кіно» – Віктор Шкурін

24.02.2017

24 лютого 2017 року, о 19:20 на телеканалі «Культура» відбудеться показ програми Сергія Тримбача «Територія кіно». Гість програми – народний артист України, кінорежисер Віктор Шкурін.

5 січня 2017 року Віктору Шкуріну виповнилося 85 літ. Багато років він працював на кіностудії «Укркінохроніка», навіть певний час очолював її. «Його (спільно з Анатолієм Карасем) дилогія «Липневі грози» («Страйк» і «Викид») на початку 1990-х років стала справжньою подією. Це оповідь про фактичне повстання шахтарів Донбасу проти існуючої комуністичної системи, яка ніби ж то позірно всіляко їх уславляла. Фільм було удостоєно Шевченківської премії», – зазначає Сергій Тримбач.

Повтор програми «Територія кіно» за участі Віктора Шкуріна відбудеться 25 лютого 2017 року, о 9:10.

Заступник голови НСКУ, кінознавець Сергій Тримбач веде програму «Територія кіно» з 2012 року. Програма є спільним проектом телеканалу «Культура» та Національної спілки кінематографістів України.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.