f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Степан Коваль – лауреат Шевченківської премії

21.02.2017

20 лютого 2017 року відбулося засідання Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, під час якого було проведено третій тур конкурсного відбору серед літературно-мистецьких творів, висунутих на здобуття премії 2017 року.

За підсумками голосування у номінації «Кіномистецтво» переміг Степан Коваль, за художнього керівництва якого студією «Новаторфільм» було створено анімаційний серіал «Моя країна – Україна».

Своє рішення Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка супроводив таким формулюванням: «Ковалю Степану Миколайовичу – за анімаційний серіал «Моя країна – Україна», орієнтований на широкий глядацький загал, і в якому гармонійно поєднуються художній пошук, правдиві мистецькі чесноти й патріотичний чин, а також за популяризацію національної культури, створення власної кіномови і значний внесок до української та світової анімації, поцінований найповажнішими міжнародними кінофестивалями».

Нагадаємо, що НСКУ висувала на здобуття премії творчу групу фільму Вікторії Трофіменко «Брати. Остання сповідь».

Офіційно лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка буде оголошено після підписання відповідного Указу Президентом України Петром Порошенком.

Вітаємо Степана Коваля і весь колектив творців анімаційного серіалу «Моя країна – Україна» із поважною нагородою!

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.