f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

«Трубач» Анатолія Матешка отримав Премію імені Лесі Українки

03.02.2017

3 лютого 2017 року в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України відбулося засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2016 рік.

Шляхом таємного голосування лауреатом премії у номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» було визнано творчий колектив художнього фільму «Трубач» (кінокомпанія «Укркіно») у складі автора сценарію Анастасії Матешко, режисера-постановника Анатолія Матешка, оператора-постановника Юрія Короля, акторів Леоніда Шевченка та Римми Зюбіної.

Художній дитячий фільм «Трубач» на здобуття Премії імені Лесі Українки було висунуто Національною спілкою кінематографістів України на підставі рішення Секретаріату Правління НСКУ від 28 листопада 2016 року. 

Також у номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» було представлено повнометражний анімаційний фільм «Бабай» Марини Медвідь, створений Українською кіностудією анімаційних фільмів «Укранімафільм» (генеральний директор-продюсер Едуард Ахрамович).

«Усі подані на розгляд Комітету твори спрямовані на виховання підростаючого покоління у дусі національної гідності, любові до родини і Батьківщини, національних традицій, рідної мови», – наголосив перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. Він зазначив, що конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки має мету заохотити митців створювати твори для дітей та юнацтва і водночас вшанувати нашу видатну поетесу, уславлену доньку українського народу Лесю Українку.

Дитячий фільм «Трубач», створений 2014 року відомим українським актором і режисером Анатолієм Матешком за сценарієм Анастасії Матешко, з успіхом пройшов екранами України, здобув позитивні відгуки у ЗМІ. Покладена в його основу історія юного музиканта дала змогу його авторам створити захоплюючий фільм-мюзикл. Головну роль у фільмі зіграв непрофесійний актор Леонід Шевченко. Зараз йому 17 років. Він закінчив Київську Гімназію біотехнологій і вступив до Інституту біології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Насладитесь бесплатным групповым инцест порно в хорошем качестве! Извращенная мать решила записать домашнее онлайн порно видео с инцестом и вскоре соблазнила собственного сына. Она положила его на кровать и начала делать парнишке королевский минет, который через некоторое время обернулся для неё семяизвержением в ротик.

Власна інформація НСКУ