f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

НСКУ візьме участь у формуванні комісії з розгляду заявок щодо грантів Президента України

31.01.2017

30 січня 2017 року Державне агентство України з питань кіно запросило НСКУ взяти участь у формуванні особового складу Експертної комісії у галузі кінематографії для розгляду заявок щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії.

Відповідно до Положення про порядок надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва та кінематографії, молодим письменникам, майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів, затвердженого Указом Президента України від 6 лютого 1999 року №127/99, відповідні експертні комісії утворюють у складі представників Міністерства культури України, інших органів виконавчої влади і творчих спілок.

НСКУ запропонує Держкіно свою кандидатуру члена Експертної комісії у галузі кінематографії для розгляду заявок щодо надання грантів Президента України найближчим часом.

Нагадаємо, що Держкіно оголосило конкурс на здобуття гранту Президента України молодим діячам у галузі кінематографії 19 січня 2017 року. Заявки на конкурс прийматимуть з 3 по 14 лютого 2017 року. Більше про конкурс тут>>>.

Власна інформація НСКУ

5 грудня, четвер, Синій зал Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

6 грудня, п’ятниця, Синій зал Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

7 грудня, субота, Червоний зал Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»