f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Буковинське земляцтво про участь у заходах програми «У фокусі Україна. В кадрі – Буковина»

31.01.2017

З 19 по 21 січня 2017 року у Будинку кіно відбулися покази тематичної програми фільмів «У фокусі Україна. В кадрі – Буковина».

В рамках програми відбувся показ документальних та ігрових кіноробіт, тою чи іншою мірою присвячених Буковині:

  • документальних стрічок «Буковина – земля Українська» (художній керівник Олександр Довженко, 1940) та «Красна Маланка» (реж. Дмитро Сухолиткий-Собчук, 2013),
  • ігрових фільмів «Judenkreis, або Вічне колесо» (реж. Василь Домбровський, 1996) та «Гніздо горлиці» (реж. Тарас Ткаченко, Україна, Італія, 2016),
  • також були представлені фільмові матеріали з Центрального державного архіву кінофотодокументів імені Г.С.Пшеничного, аматорські і телевізійні стрічки кінематографістів з Буковини.

Участь у заходах програми взяли кияни-представники Буковинського земляцтва.

«Буковинці-кияни добре пам’ятають виступ Тараса Ткаченка під час прем’єрного показу 4 грудня 2013 року його режисерської роботи “Дмитро Гнатюк. Монологи”», – нагадали у земляцтві.

Також цей документальний фільм на післяпрем’єрному показі було продемонстровано в рамках загальних зборів Буковинського земляцтва 12 грудня 2013 року за участі Тараса Ткаченка.

«Користуючись нагодою, Буковинське земляцтво щиро привітає талановитого режисера та сценариста Тараса Анатолійовича Ткаченка з обранням рішенням з’їзду НСКУ від 25 жовтня 2016 року головою Національної спілки кінематографістів України», – йдеться у повідомленні.

Власна інформація НСКУ

19 січня, неділя, Червоний зал. КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»