f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Запрошення на мистецькі заходи у Синій залі Будинку кіно можна роздрукувати самостійно

16.01.2017

Відділ творчих програм НСКУ інформує про можливість самостійно роздрукувати запрошення на мистецькі заходи, що відбуваються у Синій залі Будинку кіно.

Для того необхідно унизу сторінки обраної події знайти відповідне посилання на завантаження запрошення, завантажити і роздрукувати його, а потому – взяти із собою та показати у Будинку кіно. Інформацію про мистецькі заходи розміщено в розділі «Афіша» сайту НСКУ. 

Також запрошення на мистецькі заходи, які відбуваються у Синій залі, як і раніше можна отримати безпосередньо у Відділі творчих програм НСКУ (Будинок кіно, каб. 208).

Порядок відвідування мистецьких заходів, які відбуваються у Червоній залі, не змінюється. Для їх відвідування необхідно так само заздалегідь взяти запрошення у Відділі творчих програм НСКУ.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.