f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Вітаємо із Новим роком, із Різдвом Христовим!

31.12.2016

Дорогі друзі – кінематографісти й усі, хто любить кіно! 

Із Новим роком, із Різдвом Христовим!

Бажаємо здоров’я, благополуччя і миру Вам і Вашим родинам. Мрій і бажань – і їх здійснення. Творчого завзяття, а разом із ним – професійних, мистецьких звершень.

Нехай українське кіно, що поступово набирає ходу, збирає біля кіноекранів чимдалі більше глядачів.

Нехай процеси реформування української сфери екранних мистецтв, що об’єднали навколо себе кіноспільноту, втіляться у справжніх перемінах, які дозволять постати ефективній вітчизняній кіногалузі.

Хай живе українське кіно!

Редакція сайту НСКУ 

Подаємо привітання із Новим роком і Різдвом Христовим від заступника голови НСКУ Сергія Тримбача, Правління Одеського відділення НСКУ, голови Координаційної ради відділень та осередків НСКУ Валентини Слободи та голови Правління Одеського відділення НСКУ Ярослава Лупія.

Дорогі друзі! 

З Новим 2017-м, з Різдвом Христовим!

Важкий, часом невимовно тяжкий рік ми прожили. Але ж прожили, але ж витримали.

Найважчими були не матеріально-фінансові труднощі, а усвідомлення того, що сили зла дивовижним чином об’єднуються, консолідуються – в Україні (неміряно), у Росії, на Близькому Сході, а власне скрізь, і скрізь так само неміряно. Ще Лев Толстой дивувався: добрих і славних людей більше, однак вони не консолідуються і повсякчас програють злим і потворним. Доводиться дивуватися й нині, коли стоїмо перед надто очевидною загрозою вселенського – Боронь, Боже! – катаклізму.

Треба, ой треба об’єднуватися, попри те, що ресурси всі там, на боці зла інфернального. Доведеться йти на штурм гаспидських угідь і хоромів з голими руками і чистими очима. Тільки ж на нашому боці Інтелект, Совість і Честь – нації і світу. І програвати ніяк не можна.

Сил і здоров’я на многії і премногії благії справи! Натхнення – перемагать і жити. Все буде добре, коли ми разом.

Веселих, чудесних свят – Вам і Вашим родинам!

Сергій Тримбач,
заступник голови НСКУ
 

Дорогі друзі!

Ось і знову у нас із вами новорічні й різдвяні очікування радості, успіхів і тепла на душі. І так хочеться, щоб вони справдилися!

Втім, усі ми давно звикли, що про найкраще і найяскравіше, що лише і може відбутися в житті, звикли говорити: «Як у кіно!»

Тож нехай саме так, як у нашому старому, доброму і славному кіно, почнеться і продовжується для всіх нас із вами рік 2017-й! І, звичайно, особливим подарунком для кожного із нас нехай будуть в ньому нові, традиційно свіжі та по-одеському неповторні наші фільми. Або – для початку – хоча б один…

А оскільки на Новий рік і Різдво доля наказує вірити у дива – повіримо у них і ми.

Від усієї душі – зі святами вас, дорогі наші друзі та колеги! Здоров’я, оптимізму і добробуту, а натхнення не примусить на себе чекати.

Із Новим роком! Із Різдвом!

Правління Одеського відділення НСКУ

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з новим 2017 роком та прийдешніми Різдвяними святами!

Зичимо вам у Новому році миру і стабільності, добра і всіляких гараздів, здоров’я, сімейного благополуччя та творчої наполегливості.

Нехай реалізуються ваші творчі задуми, нехай множаться ряди шанувальників кіномистецтва!

З повагою,
голова Координаційної ради
відділень та осередків НСКУ
Валентина Слобода

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай кріпне в душі кожного з нас світло і теплота, щирість та гуманізм такого перемінливого світу, благополуччя родинне та мир, які завжди були супутниками менталітету нашого народу і славних майстрів вітчизняного кіно.

З повагою,
Ярослав Лупій,
народний артист України,
голова Правління Одеського відділення НСКУ