f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Зареєстровано зміни до Статуту Одеського відділення НСКУ

29.12.2016

Юридичний департамент Одеської міської ради прийняв, узгодив і зареєстрував зміни до Статуту Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України.

Зміни узгоджено із вимогами оновленого Податкового кодексу, які той висуває до неприбуткових організацій. Саме таке завдання ставили позачерговий З’їзд Національної спілки кінематографістів України і звітно-виборча конференція Одеського відділення НСКУ.

Нагадаємо, нещодавно Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України провів державну реєстрацію змін до Статуту Національної спілки кінематографістів України і змін у складі керівних органів Спілки.

Одеське відділення НСКУ є найбільшим територіальним підрозділом Спілки.

Символічно, що реєстрація змін до Статуту Одеського відділення НСКУ відбулася напередодні Міжнародного дня кіно, який в усьому світі відзначають 28 грудня, зазначають в Одеському відділенні Спілки.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.