f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 19 по 22 грудня

19.12.2016

З 19 по 22 грудня 2016 року у Будинку кіно відбудеться низка мистецьких подій.

У понеділок, 19 грудня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» і циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ фільму Едварда Дмитрика «Прогулянки по безпутному кварталу» (США, 1962).

1930-ті роки. Дав Лінкорн їде до Нового Орлеану на пошуки коханої, що вже три роки не відповідає на його листи. Знайшовши її в одному із борделів, Дав намагається вмовити дівчину кинути роботу і повернутися до нього. Власниця борделю прагне завадити його планам. В ролях: Лоуренс Харві, Капюсин, Джейн Фонда, Енн Бакстер, Барбара Стенвік.

У вівторок, 20 грудня, о 18:00 у Синій залі відбудеться прем’єрний показ двох фільмів, створених Віктором Політовим.

Короткометражний документальний фільм «Художник Інна Биченкова» (режисер Світлана Швидовська, продюсер Віктор Політов) оповідає про заслуженого художника України Інну Биченкову, що вона працює в галузі живопису, сценографії та кінематографа.

Короткометражний документальний фільм «Мракобісся» (режисер і продюсер Віктор Політов) присвячено поету і дисиденту Михайлу Якубовському.

У середу, 21 грудня, о 14:00 у Малій залі відбудеться зустріч із видатним українським кінорежисером, заслуженим діячем мистецтв України, лауреатом Премії імені М.В. Ломоносова та Премії імені Фелікса Соболєва Таймуразом Золоєвим, що відзначає 85-річчя.

У четвер, 22 грудня, у Будинку кіно відбудуться два мистецькі заходи.

О 18:00 у Синій залі відбудеться допрем’єрний показ кінотрилогії Ірини Правило «Моє дитинство», що об’єднала короткометражні ігрові фільми «Кров», «Мужицький ангел» та «Мій університет», зняті в Грузії, Україні та Італії за мотивами оповідань Нодара Думбадзе, Степана Васильченка та Ніно Палумбо.

Головна тема трилогії – становлення особистості. Її герої – хлопці віком 6, 11 та 15 років, що вчаться розрізняти добро і зло, відчувають силу рідної крові та стають на шлях самовизначення та усвідомлення свого покликання.

О 18:30 у Червоній залі у рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового кінопрокату» відбудеться показ комедії Патріса Леконта «Ні хвилини спокою» (Франція, 2014)

Дантист Мішель Лепру у свій вихідний прагне послухати давню вінілову платівку із концертом кларнетиста Нілу Юара, однак неначе весь світ змовився проти нього: дружина, коханка, ремонтники, дорослий син, сусіди повсякчас відволікають його. А Мішелю в цьому бедламі потрібно знайти всього лише годину, щоб послухати улюбленого музиканта... В ролях: Крістіан Клав’є, Кароль Буке, Россі де Пальма та інші.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ