f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 12 по 18 грудня

12.12.2016

З 12 по 18 грудня 2016 року у Будинку кіно відбудеться низка мистецьких подій.

У понеділок, 12 грудня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» і циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ фільму Едварда Дмитрика «Зламаний спис» (США, 1954).

Ковбой Джо Деверо виходить із в’язниці, де відсидів три роки за злочин, якого не вчиняв, і виявляє, що нині три його брати захопили усі землі. Він вирішує знайти матір і дізнатися, що відбулося за час його відсутності та чому помер його батько. В ролях: Спенсер Трейсі, Роберт Вагнер, Джин Пітерс, Ричард Уідмарк, Каті Хурадо.

У вівторок, 13 грудня, у Будинку кіно відбудуться два кінопокази.

О 17:00 у Малій залі до Дня ліквідатора ЧАЕС відбудеться прем’єрний показ короткометражного документального фільму Володимира Фесенка «Нове покоління рятувальників». 

О 18:00 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Зірки світового кіно» відбудеться показ фільму «Жага життя» (реж. Вінсент Міннеллі, США, 1956), головну роль в якому зіграв Кірк Дуглас, що днями відсвяткував 100-річчя.

Після смерті батька Ван Гог переїжджає до Парижу і долучається до художників-імпресіоністів. Він знайомиться із художником Полем Гогеном. Час проходить у роботі та творчих суперечках, що переходять у сварки. Ван Гог переживає напади безумства... В ролях: Кірк Дуглас, Ентоні Квінн, Джеймс Дональд, Памела Браун.

У середу, 14 грудня, о 18:00 у Синій залі відбудеться Вечір з нагоди 50-річчя кафедри кінотелеоператорства Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

У четвер, 15 грудня, о 18:30 у Червоній залі відбудеться післяпрем’єрний показ українського фільму Алі Фахра Мусаві «Осінні спогади», створеного у копродукції з Чехією та Іраном.

Історія кохання і спогадів чотирьох людей: молодого музиканта Анатолія, що добровільно пішов у військо, щоб взяти участь в АТО, іракської дівчини-біженки Іми, вже немолодого скульптора Олександра, який пережив особисту драму і намагається почати життя спочатку, та рідної сестри його покійної дружини. У фільмі зіграли Назанін Ахмаді Шахпурабаді, Олександр Ігнатуша, Дмитро Лінартович, Тетяна Юрікова, Галина Яблонська та інші.

«Осінні спогади» представлятиме творча група фільму.

У п’ятницю, 16 грудня, у Синій залі протягом дня відбуватимуться заходи ІІІ Всеукраїнського фестивалю сценарної майстерності «Кіноскрипт». У програмі – майстер-класи професіоналів кіноіндустрії, дискусії, церемонія нагородження переможців фестивалю та перегляд програми українських короткометражних фільмів.

У суботу, 17 грудня, у Будинку кіно відбудуться два мистецькі заходи.

О 14:00 у Червоній залі у рамках репертуарної рубрики «Родинний кінозал» відбудеться показ повнометражного анімаційного фільму Марка Осборна «Маленький принц» (Франція, 2015), створеного за мотивами твору Антуана де Сент-Екзюпері.

О 18:00 у Синій залі в рамках Акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться відзначення 50-річчя фільму Тимофія Левчука «Два роки над прірвою», який оповідає про боротьбу київського підпілля в роки Другої світової війни.

У стрічці, створеній Київською кіностудією художніх фільмів імені О. Довженка у 1966-му, зіграли Анатолій Барчук, Ніна Веселовська, Сільвія Сергейчикова, Катерина Крупєннікова та інші.

Фільм представлятиме заслужена артистка України Сільвія Сергейчикова. Вечір вестиме заслужена артистка України Лідія Чащина.

У неділю, 18 грудня, о 18:00 у Червоній залі кінознавець Алік Шпилюк у рамках проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно» презентує стрічку знаного корейського режисера Пака Чхана-Ука «Служниця» (Південна Корея, 2016). Молоду жінку наймають у якості служниці для багатої японської спадкоємиці. Але потайки вона бере участь у жорстокій змові, аби обдурити та занапастити нову хазяйку...

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

21 лютого, четвер, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ КІНОРЕЖИСЕРА СЕРГІЯ ЛОСЄВА

22 лютого, п’ятниця, Синій зал Документальний фільм "Кенгір. Сорок днів свободи"

23 лютого, субота, Синій зал ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З НАГОДИ 65-ЛІТТЯ ОЛЕКСАНДРА СПАРИНСЬКОГО