f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 12 по 18 грудня

12.12.2016

З 12 по 18 грудня 2016 року у Будинку кіно відбудеться низка мистецьких подій.

У понеділок, 12 грудня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» і циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ фільму Едварда Дмитрика «Зламаний спис» (США, 1954).

Ковбой Джо Деверо виходить із в’язниці, де відсидів три роки за злочин, якого не вчиняв, і виявляє, що нині три його брати захопили усі землі. Він вирішує знайти матір і дізнатися, що відбулося за час його відсутності та чому помер його батько. В ролях: Спенсер Трейсі, Роберт Вагнер, Джин Пітерс, Ричард Уідмарк, Каті Хурадо.

У вівторок, 13 грудня, у Будинку кіно відбудуться два кінопокази.

О 17:00 у Малій залі до Дня ліквідатора ЧАЕС відбудеться прем’єрний показ короткометражного документального фільму Володимира Фесенка «Нове покоління рятувальників». 

О 18:00 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Зірки світового кіно» відбудеться показ фільму «Жага життя» (реж. Вінсент Міннеллі, США, 1956), головну роль в якому зіграв Кірк Дуглас, що днями відсвяткував 100-річчя.

Після смерті батька Ван Гог переїжджає до Парижу і долучається до художників-імпресіоністів. Він знайомиться із художником Полем Гогеном. Час проходить у роботі та творчих суперечках, що переходять у сварки. Ван Гог переживає напади безумства... В ролях: Кірк Дуглас, Ентоні Квінн, Джеймс Дональд, Памела Браун.

У середу, 14 грудня, о 18:00 у Синій залі відбудеться Вечір з нагоди 50-річчя кафедри кінотелеоператорства Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

У четвер, 15 грудня, о 18:30 у Червоній залі відбудеться післяпрем’єрний показ українського фільму Алі Фахра Мусаві «Осінні спогади», створеного у копродукції з Чехією та Іраном.

Історія кохання і спогадів чотирьох людей: молодого музиканта Анатолія, що добровільно пішов у військо, щоб взяти участь в АТО, іракської дівчини-біженки Іми, вже немолодого скульптора Олександра, який пережив особисту драму і намагається почати життя спочатку, та рідної сестри його покійної дружини. У фільмі зіграли Назанін Ахмаді Шахпурабаді, Олександр Ігнатуша, Дмитро Лінартович, Тетяна Юрікова, Галина Яблонська та інші.

«Осінні спогади» представлятиме творча група фільму.

У п’ятницю, 16 грудня, у Синій залі протягом дня відбуватимуться заходи ІІІ Всеукраїнського фестивалю сценарної майстерності «Кіноскрипт». У програмі – майстер-класи професіоналів кіноіндустрії, дискусії, церемонія нагородження переможців фестивалю та перегляд програми українських короткометражних фільмів.

У суботу, 17 грудня, у Будинку кіно відбудуться два мистецькі заходи.

О 14:00 у Червоній залі у рамках репертуарної рубрики «Родинний кінозал» відбудеться показ повнометражного анімаційного фільму Марка Осборна «Маленький принц» (Франція, 2015), створеного за мотивами твору Антуана де Сент-Екзюпері.

О 18:00 у Синій залі в рамках Акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться відзначення 50-річчя фільму Тимофія Левчука «Два роки над прірвою», який оповідає про боротьбу київського підпілля в роки Другої світової війни.

У стрічці, створеній Київською кіностудією художніх фільмів імені О. Довженка у 1966-му, зіграли Анатолій Барчук, Ніна Веселовська, Сільвія Сергейчикова, Катерина Крупєннікова та інші.

Фільм представлятиме заслужена артистка України Сільвія Сергейчикова. Вечір вестиме заслужена артистка України Лідія Чащина.

У неділю, 18 грудня, о 18:00 у Червоній залі кінознавець Алік Шпилюк у рамках проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно» презентує стрічку знаного корейського режисера Пака Чхана-Ука «Служниця» (Південна Корея, 2016). Молоду жінку наймають у якості служниці для багатої японської спадкоємиці. Тут таке твориться з цими ігровими автоматами . Пацани крутять їх безкоштовно, отримують бонуси, а потім поповнюють рахунок реальними грошима і часто виграють. Але потайки вона бере участь у жорстокій змові, аби обдурити та занапастити нову хазяйку...

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ