f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 5 по 10 грудня

05.12.2016

З 5 по 10 грудня 2016 року у Будинку кіно відбудеться низка мистецьких подій.

У понеділок, 5 грудня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» і циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ фільму Едварда Дмитрика «Снайпер» (США, 1952).

Поліція Сан-Франциско намагається впіймати маніяка, що вбиває з гвинтівки жінок. Той надсилає поліцейським анонімні листи, в яких просить зупинити його. В ролях: Адольф Менжу, Артур Франц, Джеральд Мор, Марі Уіндзор та інші.

У вівторок, 6 грудня, о 18:00 у Синій залі до 80-річчя поета, кінодраматурга, громадського діяча Івана Драча відбудеться вечір «Іван Драч. «Ніж у сонці». Поет і його образи на екрані». 

У програмі:

  • вірші Івана Драча читають кінематографісти Алла Сергійко, Тарас Ткаченко, Сергій Тримбач, Сергій Марченко;
  • Олександр Ігнатуша виконує пісні на вірші Поета;
  • «Драч бароковий і Драч екзистенціальний». Анатолій Ткаченко та його учні про особливості воекранення поезій Івана Драча;
  • показ анімаційного фільму «Крила» за баладою Івана Драча, режисер Давид Черкаський – про поетове окрилення;
  • показ художнього фільму «Іду до тебе» (автор сценарію Іван Драч, режисер Микола Мащенко), що оповідає одну із найдраматичніших сторінок життя Лесі Українки. У головних ролях Алла Демидова і Микола Олялін.

У середу, 7 грудня, у Будинку кіно відбудуться два кінопокази. 

О 18:00 у Синій залі буде представлено документальний фільм Тетяни Гузик «Батя. Дзвони долі» («Укркінохроніка», 2016) про полковника Олександра Гуменюка, який створив 11-ий добровольчій батальйон «Київська Русь» і був його командиром. 15 серпня 2014 року Олександр Гуменюк загинув у бою від кулі снайпера під час війни на сході України.

О 19:00 у Червоній залі до Міжнародного дня захисту прав людини Посольство Аргентини в Україні представить показ фільму Дієго Корсіні «Квиток ціною в життя» (Аргентина, Іспанія, 2015) – історії про самовизначення та пошук свого місця в житті, вимушений переїзд до іншої країни та протиріччя ідеологій. В ролях: Чіно Дарін, Мігель Анхель Сола, Карла Кеведо та інші.

У суботу, 10 грудня, у Будинку кіно заплановано дві мистецькі події.

О 17:00 у Синій залі розпочнеться творча зустріч із Валентином Мисливим – з нагоди 60-річчя продюсера, режисера, актора, каскадера. У програмі: показ документального фільму «Ноктюрн Євромайдану» (режисери Дмитро Мухарський і Валентин Мисливий) і художнього фільму «Таємний гвардієць імператриці» (режисери Валентин Мисливий і Борис Квашньов).

О 18:00 у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового кінопрокату» відбудеться показ стрічки Ніколаса Віндінга Рьофна «Неоновий демон» (Франція, США, Данія, 2016).

Юна модель-новачок Джессі переїжджає до Лос-Анджелеса, де потрапляє у поле зору групи одержимих красою дівчат, готових піти на все заради того, щоб відібрати її молодість і життєву силу. В ролях: Ель Феннінг, Кіану Рівз, Крістіна Хендрікс та інші.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда