f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

18 листопада у «Території кіно» – Станіслав Битюцький

17.11.2016

18 листопада 2016 року, о 19:20 на телеканалі «Культура» відбудеться показ програми Сергія Тримбача «Територія кіно». Гість програми – український кінокритик і кінорежисер Станіслав Битюцький.

Станіслав Битюцький – засновник і багатолітній головний редактор Інтернет-видання про мистецький кінематограф Cineticle, а від 2014-го – кінорежисер експериментального кіна.

Дебютний повнометражний фільм Станіслава Битюцького «До побачення, сінефіли», що поєднав елементи документального та ігрового кінематографа із відео-артом, було представлено на 44-му Київському МКФ «Молодість».

Цього літа на 7-му Одеському МКФ відбулася премєра короткометражної стрічки Станіслава Битюцького «24», героями якої стали молоді люди – ровесники Української Незалежності.

Київський показ фільму відбувся 18 жовтня у Синій залі Будинку кіно разом із показом стрічки Івана Миколайчука «Така пізня, така тепла осінь».

Вночі з 18 на 19 листопада, о 00:20 на телеканалі «Культура» відбудеться показ програми «Територія кіно» за участі Івана Драча – поета, перекладача, кіносценариста, драматурга, члена нашої Спілки.

17 жовтня 2016 року Іванові Драчу виповнилося 80 років. Він – Герой України, лауреат Державної премії УРСР імені Тараса Шевченка та Державної премії СРСР з літератури, державний і громадський діяч. За його сценаріями поставлено сім фільмів: «Криниця для спраглих» (1965), «Камінний хрест» (1968), «Іду до тебе» (1971), «Пропала грамота» (1972), «Дід лівого крайнього» (1973), «І в звуках пам’ять відгукнеться…» (1983), «Вечори на хуторі біля Диканьки» (1984).

Заступник голови НСКУ, кінознавець Сергій Тримбач веде програму «Територія кіно» з 2012 року. Програма є спільним проектом телеканалу «Культура» та Національної спілки кінематографістів України. Проститутки Сочи

Фото Наталки Дяченко, Центр медіа-просвіти з прав людини Docudays UA

Власна інформація НСКУ