f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 7 по 13 листопада

07.11.2016

З 7 по 13 листопада 2016 року у Будинку кіно відбудеться низка мистецьких подій.

У понеділок, 7 листопада, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» відбудеться показ стрічки Персі Адлона «Кафе “Багдад”» (США, ФРН, 1987).

Дія фільму відбувається в мотелі посеред пустелі Мохаве. Звичайна німецька домогосподарка Жасмін (Маріанна Загебрехт) після сварки із чоловіком опиняється сама в пустелі. Вона приходить у занедбаний мотель, яким керує Бренда (Сі Сі Ейч Паундер). Із часом абсолютно несхожі жінки стають подругами і перетворюють мотель на популярну місцину.

Стрічка, в якій зіграв кіноактор Джек Паланс (Володимир Палагнюк), продовжує цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладений кінознавцем Станіславом Сукненком.

У середу, 9 листопада, о 18:30 у Синій залі відбудеться творча зустріч із режисером Сергієм Рахманіним і показ його мистецького фільму за щоденниками Франца Кафки «Людина К» (Творче об’єднання «Одеса», 1993) – про трагічні переживання та душевні тривоги митця. У фільмі зіграли Микола Кочегаров, Любомирас Лауцявічюс, Єлена Кондулайнен, Генадій Митрофанов, Дмитро Голубов.

Модератор вечора – кінооператор Юрій Гармаш.

У четвер, 10 листопада, о 18:30 у Синій залі відбудеться вечір, присвячений ювілею фільму «Заручники часу» (реж. Микита Іванов і Володимир Артеменко, Україна, 2001) та показ цієї стрічки.

Сімейна пара Микола і Марія шукають причину шлюбних незгод. Виявляється, що мати перед смертю зізналася Марії, що вона – нерідна дитина. Марія згадує історію життя своїх прийомних батьків. Вони покохали один одного ще в 1950-х роках, підлітками, коли були вихованцями дитячого будинку.

В ролях: Армен Джигарханян, Віктор Степанов, Тамара Яценко, Юрій Рудченко, Юрій Муравицький, Валерій Наконєчний.

У неділю, 13 листопада, о 17:00 у Червоній залі в рамках проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно», який представляє кінознавець Алік Шпилюк, відбудеться показ драми Педро Альмадовара «Джульєтта» (Іспанія, 2016).

Дочка Джульєтти таємничим чином зникає. У спробі відшукати її сліди, жінка повертається до свого колишнього помешкання у Мадриді, де згадує бурхливу юність, любов і страшну трагедію, яка віддалила її від дочки. Привид минулого мучить її донині.

В ролях: Емма Суарес, Адріана Угарте, Россі де Пальма, Мішель Хеннер.

Запрошення на показ фільму «Джульєтта» можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. №208).

Більше про події Будинку кіно читайте тут>>>.

Власна інформація НСКУ