f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

28 жовтня у «Території кіно» – Валерій та Наталя Лапікури

27.10.2016

28 жовтня 2016 року, о 19:20 на телеканалі «Культура» відбудеться показ програми Сергія Тримбача «Територія кіно». Гості програми – письменники і сценаристи Валерій та Наталя Лапікури.

Життєві і творчі шляхи Валерія та Наталі Лапікурів об’єднались у 1989-му. Спочатку вони були співавторами і співведучими аналітичних політичних програм «Акценти» і створили низку документальних телесеріалів, зокрема «Югославія. Мертвий сезон», «Кримські вітри», «Політика. Час місцевий».

У 2001 році вийшов перший спільний художній твір співавторів – історико-політичне фентезі «Хазарська балада». А згодом – цикл київських детективів у стилі ретро «Інспектор і кава», за мотивами якого було знято телесеріал «За загадкових обставин» (2009). Окрім «міського» детективу подружжя Лапікурів створило також детектив «народний» – «Вовкулаки не пройдуть».

Повтор програми «Територія кіно» за участі Валерія та Наталі Лапікурів відбудеться вночі з 28 на 29 жовтня, о 00:20.

Голова НСКУ, кінознавець Сергій Тримбач веде програму «Територія кіно» з 2012 року. Програма є спільним проектом телеканалу «Культура» та Національної спілки кінематографістів України.

Власна інформація НСКУ