f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Підсумки VII (XIII) позачергового З’їзд НСКУ: Новий склад Правління та Контрольно-ревізійної комісії НСКУ

26.10.2016

25 жовтня 2016 року у Будинку кіно відбувся VІІ (ХII) позачерговий З'їзд НСКУ, на якому шляхом таємного голосування було обрано голову НСКУ, голову Контрольно-ревізійної комісії, членів Правління Спілки та Контрольно-ревізійної комісії.

Головою Спілки було обрано кінорежисера Тараса Ткаченка. За нього свої голоси віддали 411 делегатів З'їзду.

Більшістю голосів до складу Правління Національної спілки кінематографістів України були обрані: 

  1. Сергій Тримбач
  2. Роман Балаян
  3. Ярослав Лупій
  4. Сергій Борденюк
  5. Олена Парфенюк
  6. Лариса Кадочнікова
  7. Роман Ширман
  8. Віллен Новак
  9. Валентина Слобода
  10. Володимир Гронський
  11. Марина Багрій-Шахматова
  12. Богдан Жолдак
  13. В'ячеслав Криштофович
  14. Анатолій Вишневський
  15. Віктор Олендер
  16. Олесь Янчук
  17. Євген Баренбойм (Женін)
  18. Людмила Калінкауцька
  19. Олександр Токарєв
  20. Володимир Хмельницький
  21. Володимир Войтенко
  22. Євген Максимов
  23. Едуард Тімлін
  24. Андрій Дончик
  25. Володимир Губа
  26. Марія Бушан (Вайно)
  27. Георгій Стремовський
  28. Лариса Брюховецька
  29. Олександр Шпилюк
  30. Сергій Слєпак
  31. Віталій Зимовець
  32. Раїса Недашківська
  33. Георгій Давиденко
  34. Наталя Чернишова
  35. Сергій Лисецький
  36. Ганна Чміль
  37. Анатолій Кокуш
  38. Лідія Чащина
  39. Катерина Шандибіна
  40. Олександр Деньга
  41. Мирослав Слабошпицький

Тарас Ткаченко увійшов до складу Правління НСКУ за посадою.

Головою Контрольно-ревізійної комісії Спілки переобрали кінооператора Юрія Гармаша. За нього свої голоси віддали 364 делегати З'їзду.

Більшістю голосів до складу Контрольно-ревізійної комісії Національної спілки кінематографістів України були обрані:

  1. Олександр Скудар
  2. Людмила Шейкіна
  3. Валерія Воронянська
  4. Валерій Майданюк
  5. Манус Ігнатовський
  6. Вадим Логазько
  7. Володимир Білощук
  8. Світлана Коробіна
  9. Алла Мещерякова
  10. Олег Шеременко

Власна інформація НСКУ 

19 грудня, середа, Червоний зал ВЕЧІР З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ КІНОСТУДІЇ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА

19 грудня, середа, Малий зал «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО» Художній фільм «Вимирання динозаврів»

20 грудня, четвер, Синій зал ПАМ’ЯТІ КІНОРЕЖИСЕРА КІРИ МУРАТОВОЇ (1935-2018)