f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

«Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка відзначено призом 4-го Індійського фестивалю кінофільмів

24.09.2016

18 вересня 2016 року 4-ий Індійський фестиваль кінофільмів відзначив стрічку секретаря Правління НСКУ Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці» Призом Журі найкращому повнометражному фільму.

Стримана українська мелодрама про долю жінки, що виїздить на заробітки в Італію, отримала другу за значущістю нагороду фестивалю. Головні ролі у фільмі, що виходить у широкий національний прокат 10 листопада, виконали Римма Зюбіна та Віталій Лінецький.

Прем’єра «Гнізда горлиці» відбулася у липні цього року в рамках Одеського МКФ, де фільм брав участь у Міжнародному і Національному конкурсах, здобувши «Золотий Дюк» Найкращому українському повнометражному фільму.

4-ий Індійський фестиваль кінофільмів (Indian Cine Film Festival) відбувався у Мумбаї, Індія протягом одного дня – 18 вересня 2016 року.

Найкращим фільмом фестивалю визнали російську стрічку Ксенії Баскакової «Птица», головну роль в якій виконав Іван Охлобистін.

Із повним переліком переможців можна ознайомитися тут>>>.

Власна інформація НСКУ

5 грудня, четвер, Синій зал Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

6 грудня, п’ятниця, Синій зал Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

7 грудня, субота, Червоний зал Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»