f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Степан Коваль – переможець XI Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва Linoleum

22.09.2016

18 вересня 2016 року у Києві відбулася церемонія нагородження переможців XI Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва Linoleum.

Найкращим фільмом Національного конкурсу стала робота члена НСКУ Степана Коваля «Кухар» – серія анімаційного циклу «Професіонали» (продюсер Ганна Полоніченко, студія «Новаторфільм»).

Нагадаємо, що на церемонії вручення Премії НСКУ найкращим вітчизняним фільмам 2015 року, що відбулася 26 травня цього року, анімаційний серіал Степана Коваля «Професіонали» було відзначено нагородою найкращому анімаційному фільму. На премію були представлені серії «Столяр», «Журналіст» і «Художник».

А 7 серпня 2016 року журі Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів для дітей і молоді «Золота монета Костянтина» відзначило Спеціальною згадкою журі у номінації «Телесеріали» дві серії анімаційного циклу – «Кухар» і «Столяр».

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.