f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Марисі Нікітюк вручено Міжнародну літературну премію імені Олеся Ульяненка

18.09.2016

16 вересня 2016 року у Львові в рамцях Форуму видавців відбулося вручення Міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка.

Премію, засновану у пам’ять про письменника Олеся Ульяненка його друзями, вручали вп’яте.

Журі у складі Андрія Гончарука, Світлани Скляр, Тетяни Трофименко, Мурзіка Васильовича та Олега Шинкаренка присудило премію письменниці, сценаристу та кінорежисеру, члену НСКУ Марисі Нікітюк за роман «Безодня».

Марися Нікітюк не була присутня на церемонії у зв’язку із зайнятістю на зйомках свого дебютного повнометражного фільму «Коли падають дерева». Премію від її імені отримала видавець книги Анетта Антоненко.

До опікунської ради Міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка входять Євгенія Чуприна, Сергій Пантюк, Мирослав Слабошпицький, Андрій Курков і Лесь Подервянський. Премією відзначають молодих письменників за нонконформізм у творчості та «схильність до позитивної асоціальності».

Власна інформація НСКУ

18 лютого, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» ДЖОРДЖ МОНТГОМЕРІ / ЛЕЦ (1916-2000) Художній фільм «ДРУЖИНИ ОРКЕСТРАНТІВ»

19 лютого, вівторок, Синій зал Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм "НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!"

20 лютого, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ Художній фільм «Кілер з гарантією»