f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Українських кінематографістів відзначено нагородами Фестивалю-конкурсу імені Ришельє

04.09.2016

2 вересня 2016 року в Одесі були оголошені підсумки Фестивалю-конкурсу імені Ришельє та відбулася церемонія вшанування лауреатів, повідомляє Одеське відділення НСКУ.

Фестиваль-конкурс імені Ришельє щорічно проводить Міжнародна асоціація діячів літератури і мистецтва «Глорія» (штаб-квартира – у Франкфурті, Німеччина, представництва – в США, Японії, Франції, Іспанії, Україні та Росії).

В різних номінаціях Фестивалю-конкурсу імені Ришельє були представлені сотні митців із понад 20 країн світу. Серед них – і вітчизняні кінематографісти.

Гран-Прі «За виключний особистий внесок у театральне і кіномистецтво» журі одноголосно присудило видатній актрисі – народній артистці України та РФ Ларисі Кадочніковій.

Вищої нагороди у номінації «Кіномистецтво» були вдостоєні режисер Андрій Загданський (США) і продюсер Геннадій Кофман (Україна) – за створення стрічки «Вагрич і Чорний квадрат».

Лауреатами фестивалю-конкурсу стали режисер-постановник з Одеси Людмила Соколова за стрічку «Довідка» за мотивами творів Антона Чехова (альманах «У кожного свій Чехов») і кінохудожник Сергій Тарасов – за цикл графіки та живописні концепції телесеріалів.

У минулі роки лауреатами Фестивалю-конкурсу імені Ришельє Міжнародної асоціації діячів літератури і мистецтва «Глорія» були численні майстри мистецтв, зокрема – члени Національної спілки кінематографістів України Валерій Балаян, Георгій Делієв, Євген Женін, Анатолій Фрадіс, Леонід Сидорський та інші.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.