f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Українських кінематографістів відзначено нагородами Фестивалю-конкурсу імені Ришельє

04.09.2016

2 вересня 2016 року в Одесі були оголошені підсумки Фестивалю-конкурсу імені Ришельє та відбулася церемонія вшанування лауреатів, повідомляє Одеське відділення НСКУ.

Фестиваль-конкурс імені Ришельє щорічно проводить Міжнародна асоціація діячів літератури і мистецтва «Глорія» (штаб-квартира – у Франкфурті, Німеччина, представництва – в США, Японії, Франції, Іспанії, Україні та Росії).

В різних номінаціях Фестивалю-конкурсу імені Ришельє були представлені сотні митців із понад 20 країн світу. Серед них – і вітчизняні кінематографісти.

Гран-Прі «За виключний особистий внесок у театральне і кіномистецтво» журі одноголосно присудило видатній актрисі – народній артистці України та РФ Ларисі Кадочніковій.

Вищої нагороди у номінації «Кіномистецтво» були вдостоєні режисер Андрій Загданський (США) і продюсер Геннадій Кофман (Україна) – за створення стрічки «Вагрич і Чорний квадрат».

Лауреатами фестивалю-конкурсу стали режисер-постановник з Одеси Людмила Соколова за стрічку «Довідка» за мотивами творів Антона Чехова (альманах «У кожного свій Чехов») і кінохудожник Сергій Тарасов – за цикл графіки та живописні концепції телесеріалів.

У минулі роки лауреатами Фестивалю-конкурсу імені Ришельє Міжнародної асоціації діячів літератури і мистецтва «Глорія» були численні майстри мистецтв, зокрема – члени Національної спілки кінематографістів України Валерій Балаян, Георгій Делієв, Євген Женін, Анатолій Фрадіс, Леонід Сидорський та інші. Хорошей репутацией обладают не многие интернет-клубы, которые функционируют сегодня. Профессиональные геймеры советуют обратить внимание на игровые автоматы, которые предлагает казино Pin Up на pinupcazino.com.ua . Здесь каталог составлен из лицензированных слотов известных разработчиков, что является гарантией честной игры с равными условиями для всех пользователей.

Власна інформація НСКУ