f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

19 серпня на каналі «Культура» – Ольга Матешко у «Території кіно»

18.08.2016

19 серпня 2016 року, о 19:20 на телеканалі «Культура» відбудеться показ програми Сергія Тримбача «Територія кіно». Гість програми – українська актриса Ольга Матешко.

Заслужена артистка УРСР Ольга Матешко закінчила Всесоюзний державний інститут кінематографії. Від 1969 року працювала на Київській кіностудії художніх фільмів імені О.П. Довженка. 

Зіграла у фільмах «Іду до тебе», «Дід лівого крайнього», «В бій ідуть самі “старі”», «Вавилон ХХ», «Звинувачується весілля», «Кара божа», «Страх», «Тигролови», «Трубач», телевізійних серіалах «Куплю друга», «Медова любов», «Два Івани», «Любов з випробувальним терміном» та інших.

Повтор програми «Територія кіно» за участі Ольги Матешко відбудеться вночі з 19 на 20 серпня, о 00:20.

Голова НСКУ, кінознавець Сергій Тримбач веде програму «Територія кіно» з 2012 року. Програма є спільним проектом телеканалу «Культура» та Національної спілки кінематографістів України.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.