f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Оголошено програми FIPRESCI для молодих кінокритиків

10.08.2016

Міжнародна федерація кінопреси FIPRESCI оголошує приймання заявок на участь в освітніх програмах для молодих кінокритиків і кіножурналістів, які відбудуться в рамках МКФ у Варшаві та Берліні.

FIPRESCI Warsaw Critics Project в рамках МКФ у Варшаві цього року відбудеться в одинадцятий раз. Програма для молодих кінокритиків і кіножурналістів з Центральної та Східної Європи триватиме з 7 по 16 жовтня 2016 року. Молоді кінокритики віком до 30 років братимуть участь у фестивальних заходах, а також будуть присутніми на обговореннях журі FIPRESCI з визначення фільму – лауреата нагороди кінокритиків.

Минулого року участь у програмі від України взяли кінокритики Олена Рубашевська та Юлія Малікова.

Детальніше з програмою та умовами подання заявки можна ознайомитися тут>>>.

Заявки приймають до 15 вересня 2016 року.

Talent Press в рамках МКФ у Берліні відбудеться з 11 по 16 лютого 2017 року. В рамках платформи, покликаної допомогти молодим кінокритикам і кіножурналістам покращити їх професійні навички і відкрити новітні тенденції у світі кіно, заплановано зустрічі із кінематографістами, огляди фільмів і заходів в рамках секції Berlinale Talents та усього фестивалю.

У програмі можуть брати участь кінокритики, що працюють у галузі від п’яти до десяти років.

Детальніше з програмою та умовами подання заявки можна ознайомитися тут>>>.

Заявки приймають до 1 вересня 2016 року.

Власна інформація НСКУ

10 грудня, понеділок, Червоний зал

10 грудня, понеділок, Синій зал Актриса НАТАЛІ ВУД/НАТАЛІЯ ЗАХАРЕНКО (1938-1981) Художній фільм «ТАЄМНИЦЯ НАТАЛІ ВУД» (І серія)

12 грудня, середа, Червоний зал ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) презентує вечір «Кіносереда – Зимове»