f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Володимир Хмельницький та Ігор Негреску – лауреати Премії імені Фелікса Соболєва 2016 року

02.08.2016

Премію імені Фелікса Соболєва 2016 року присуджено режисерам Володимиру Хмельницькому та Ігорю Негреску за їх вагомий внесок у світове та українське неігрове кіно.

Про відповідне рішення Комітету з присудження Премії імені Фелікса Соболєва 26 липня 2016 року на засіданні Секретаріату Правління НСКУ повідомив секретар Правління та член Комітету Богдан Жолдак.

Зазначимо, що три роки тому Міністерство культури України відмовилося фінансувати Премію імені Фелікса Соболєва і нині – за підсумками перемовин із НСКУ – запропонувало Спілці вручати її самостійно.

НСКУ вирішила зберегти Премію імені Фелікса Соболєва. Відтепер її вручатимуть щорічно за видатні неігрові кінороботи та творчий доробок у галузі науково-популярного та документального кіно.

Сердечно вітаємо Володимира Хмельницького та Ігоря Негреску із нагородами!

Власна інформація НСКУ

18 лютого, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» ДЖОРДЖ МОНТГОМЕРІ / ЛЕЦ (1916-2000) Художній фільм «ДРУЖИНИ ОРКЕСТРАНТІВ»

19 лютого, вівторок, Синій зал Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм "НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!"

20 лютого, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ Художній фільм «Кілер з гарантією»