f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

6 травня – «Керол» у Будинку кіно

05.05.2016

6 травня 2016 року у Червоній залі Будинку кіно відбудеться показ драми Тодда Гейнса «Керол».

У фільмі за романом Патриції Гайсміт йдеться про романтичні відносини двох жінок із різних соціальних прошарків у Нью-Йорку 1950-х років. У головних ролях зіграли Кейт Бланшетт і Руні Мара. Окрім потужних акторських робіт стрічку відзначено видатним образно-пластичним рішенням (оператор-постановник – Едвард Лахман).

Прем’єра «Керол» відбулася рік тому на Каннському МКФ, де Руні Мара отримала нагороду найкращій актрисі, а Тодд Гейнс був відзначений премією «Queer Palm».

Журі нагороди наголосило, що поява «Керол» є важливим моментом в історії, адже уперше тему кохання двох жінок трактовано з повагою та значущістю, характерними для мейнстримної романтичної стрічки.

У березні 2016 року в рамках 30-го Лондонского ЛГБТ кінофестивалю BFI Flare 100 програмних директорів, кінокритиків і кінематографістів назвали «Керол» найкращим ЛГБТ-фільмом усіх часів.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.