f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Вручено державні нагороди членам НСКУ Наталії Сумській та Олегу Комарову

07.04.2016

7 квітня 2016 року у Міністерстві культури України відбулося урочисте вручення державних нагород.

Вітаючи винагороджених митців, віце-прем’єр-міністр, міністр культури В’ячеслав Кириленко зазначив: «Сьогоднішня подія є визнанням заслуг великих і видатних людей, які потрібні країні. Тому що культура і мистецтво — це те, що радує людей і водночас спонукає до роздумів про сенс життя і про те, як вартує його прожити. І все це ми переживаємо завдяки театру, музиці, акторській грі, блискучим режисерам, диригентам і художникам. Дякую вам за вашу роботу, доброго здоров’я та гарного настрою. Вітаю з нагородами у світлий день Благовіщення!»

На урочистій церемонії було вшановано членів НСКУ Наталію Сумську та Олега Комарова, яких Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру (наказ від 26 березня 2016 року №117/2016).

Наталію Сумську (на фото), артистку драми, провідного майстра сцени Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка було нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Олегу Комарову, акторові Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки було присвоєно почесне звання «Народний артист України».

Вітаємо членів Спілки із державними нагородами!

Власна інформація НСКУ