f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 1 по 3 квітня

01.04.2016

З 1 по 3 квітня 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У п’ятницю, 1 квітня, у Червоній залі відбудеться День глядачів 13-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. У програмі: показ фільмів-переможців цьогорічного фестивалю та фільму-закриття – споглядальної документальної стрічки Мантаса Кведаравічюса «Маріуполіс».

У суботу, 2 квітня, у Синій залі в рамках Другого фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю» відбудеться майстер-клас Ігоря Шуба «Взаємодія автора і режисера в комедійному жанрі», творча зустріч із актрисою Ганною Кузіною та показ програми короткометражних кінокомедій фіналістів заходу.

У неділю, 3 квітня, у Червоній залі відбудеться показ драми Ендрю Гейґа «45 років» (Великобританія, 2015) про стосунки сімейної пари напередодні 45-ї річниці спільного життя. Шарлотта Ремплінґ і Том Кортні отримали «Срібних ведмедів» Берлінале–2015 за виконання головних ролей у стрічці.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

5 грудня, четвер, Синій зал Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

6 грудня, п’ятниця, Синій зал Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

7 грудня, субота, Червоний зал Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»