f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Наукова конференція «Режисура екранних мистецтв: сучасний досвід підготовки фахівців»

17.03.2016

12 та 13 квітня 2016 року у Блакитній вітальні Будинку кіно відбудеться наукова конференція «Режисура екранних мистецтв: сучасний досвід підготовки фахівців», організована Інститутом екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та Національною спілкою кінематографістів України.

Режисура, професія, яка змінює зараз обличчя світу, досі не є офіційною наукою. Їй, як і сто років тому, навчають, передаючи практичні навички від майстра до учнів, але й досі не існує підручників, не вироблена єдина стала термінологія. В той час, коли постійно виникають нові наукові спеціальності, з режисури досі не можна захистити кандидатську чи докторську дисертацію.

Медіа – це стратегічна сфера, основа безпеки країни. Ключовий гравець на цьому полі – режисер.

Усвідомлюючи важливість та небезпеку такої ситуації, організатори другий рік поспіль проводять наукову конференцію для обговорення актуальних питань, обміну досвідом, аналізу проблем та вироблення конкретних пропозицій щодо створення режисерської науки в Україні.

Робота на конференції пройде за секціями:

  1. Методологія режисерської освіти.
  2. Психологічні аспекти режисерської роботи.
  3. Традиції та історія формування режисерської школи в Україні.
  4. Інновації, кращий досвід та практика викладання в режисерських майстернях.

В рамках конференції відбудеться дискусія «Вимоги до рівня режисерської освіти. Суспільні виклики та стандарти». Також для обміну досвідом планується провести низку майстер-класів, присвячених методиці викладання.

Передбачається он-лайн трансляція конференції в Інтернеті та залучення до дискусії представників міжнародних шкіл.

Запрошуємо до участі в конференції!

Запланувати тему виступу, майстер-класу та надіслати тези можна е-поштою tvinfo16@gmail.com.

Вимоги до тез: Word, А4, Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5; усі поля 20 мм; абзац 1,25; без переносів, без зносок, без малюнків; список літератури лише за наявністю цитувань; обсяг – до 6 сторінок.

Тези прохання надіслати до 1 квітня 2016 року.

Прес-конференція з нагоди наукової конференції відбудеться 12 квітня 2016 року, о 12:00 у Блакитній вітальні Будинку кіно.

Тел. для акредитації та довідок: 067 901 52 72.

Офіційна інформація