f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 2 по 4 березня

01.03.2016

З 2 по 4 березня 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У середу, 2 березня, у Синій залі до 90-ліття польського кінорежисера Анджея Вайди у репертуарній рубриці «Забуте кіно» відбудеться показ його фільму «Невинні чародії» (Польща, 1960). Лірична історія кохання змальовує польську молодь початку 1960-х років. Одного разу герой стрічає у клубі дівчину. Пара проводить ніч разом, захоплюючись любовною грою і самими собою. Якщо дівчина програє, то віддасться хлопцю.

У четвер, 3 березня, у Синій залі відбудеться вечір пам’яті Леоніда Прядкіна до 110-річчя від дня народження видатного кінооператора, що багато років працював на студії «Київнаукфільм» у плідному тандемі із режисером Феліксом Соболєвим. У програмі: виступи діячів мистецтв, «кінозамальовка» учнів Леоніда Прядкіна, епізоди з фільмів Фелікса Соболєва «Мова тварин», «Чи думають тварини?»

У п’ятницю, 4 березня, у Червоній залі відбудеться показ драми Хуліо Медема «Ма Ма» (Франція, Іспанія, 2015) про викладачку Магду (Пенелопа Крус), у якої виявляють серйозні проблеми зі здоров’ям і яка, зібравши волю в кулак, намагається впоратися з бідою, що впала на її тендітні плечі.

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

5 грудня, четвер, Синій зал Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

6 грудня, п’ятниця, Синій зал Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

7 грудня, субота, Червоний зал Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»