f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 5 по 9 січня

04.01.2016

Протягом першого тижня 2016 року у Червоній залі Будинку кіно відбудуться покази європейських фільмів.

5 січня, о 13:00 у рамках репертуарної рубрики «Родинний кінозал» відбудеться показ повнометражної анімаційної стрічки «Баранчик Шон» (реж. Марк Бертон, Річард Старзек, Великобританія / Франція, 2015) – кіноверсії анімаційного серіалу про пригоди кмітливого баранчика Шона, найрозумнішого в отарі. За сюжетом мирне життя вівцеферми опиняється під загрозою, коли господар потрапляє у Велике Місто, тож Шон із друзями відправляються на його пошуки.

9 січня, о 17:30 секретар Правління НСКУ, член Європейської кіноакадемії та Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCІ Алік Шпилюк в рамках проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно» представляє художній фільм «Вікторія» (реж. Себастьян Шіппер, Німеччина, 2015) – стрічку тривалістю 134 хвилини, зняту одним кадром.

Вікторія – іспанська дівчина, яка віднедавна живе у Берліні. Одного разу на виході з клубу вона знайомиться з чотирма хлопцями – Зонне, Боксером, Блінкером і Фусом. Хлопці обіцяють показати їй «справжній Берлін». Але прогулянкою нічним містом справа не обмежується. Виявляється, що хлопцям потрібно розібратися зі старим боргом, та оскільки один з них занадто п'яний, вони просять Вікторію побути водієм.

Операторська робота Стурла Брандта Гровлена ​​була відзначена «Срібним ведмедем» Берлінського кінофестивалю-2015 за видатні художні досягнення. Стрічка отримала 6 премій Німецької кіноакадемії «LOLA» (за найкращий фільм, режисуру, музику, операторську роботу, найкращим актрисі та актору).

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ