f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Найтепліші вітання з Новорічними та Різдвяними святами!

31.12.2015

Шановні друзі – кінематографісти, усі, хто любить і підтримує кіно, передусім українське. З Новим роком вас, з Різдвом Христовим!

Дай, Боже, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам. Мрій і бажань – нехай вони здійсняться і нехай вони обов’язково будуть. А бажання найперше – аби українське кіно знову набрало ходу, знову збирало біля екранів тисячі, мільйони глядачів.

У ці дні не забуваймо тих, хто пішов від нас цього року, хто страждав, хто змалів і збіднів. Об’єднуймося, люди добрі, – і зло неодмінно відступить.

В році, який минає, з’явились нові фільми й імена, були помітні успіхи на міжнародних фестивалях. Є підстави сподіватися на ефективність реформування усієї сфери екранних мистецтв. Давно уже не спостерігалося такої єдності кіноспільноти, яка розуміє, що нині з’явилась реальна можливість  досягти справжніх перемін.

Спілка кінематографістів витримала удари, передусім фінансові (тарифи продовжують збільшувати), зроблено чимало зусиль для того, аби наше кінематографічне життя не біднішало, а навпаки – розвивалося. Хоча проблем чимало, як і раніше.

З повагою і найкращими побажаннями,
голова НСКУ Сергій Тримбач


Шановні колеги кінематографісти!

Щиросердно вітаю з прийдешніми святами – Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Бажаю у Новому році міцного здоров’я і стабільності, цікавих проектів і професійних успіхів! Нехай народжуються нові творчі роботи, з’являються меценати, доля буде прихильнішою до наших проектів! Чудових зустрічей з Десятою музою!

З повагою,
голова Координаційної ради відділень і осередків НСКУ,
секретар Правління НСКУ Валентина Слобода

 

Шановні друзі та колеги!

Здавна заведено на Новий Рік загадувати бажання, а в Різдвяній казці воно обов’язково здійсниться. І не лише у казці, а й у реальному житті. От і кажуть, коли все складається саме так, як хочеться: «Як у кіно!»

Тож нехай у наступному році не лише здоров’я у нас із вами буде міцним і надійним, а й удача і натхнення не зраджують нам ні на день, ні на годину, ні на хвилину. І ми щиро віримо, що славетне нинішнє плем’я соратників, однодумців, братів не лише навіть за кінематографічними професіями, а за кіношним покликанням – обов’язково зустріне ще не одну яскраву і свіжу весну свята на наших екранах – таку весну, яка на все життя кожному з нас освітила колись вулицю Зарічну.

До речі, наступного року у «Весни на Зарічній вулиці» – ювілей! Отже, сама доля призначає цьому року бути добрим і хорошим.

Із Новоріччям і з Різдвом Вас, любі наші!

Зі святом!

Одесити – і від їх імені Ярослав Лупій,
голова Одеського відділення НСКУ