f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Рішення VIІ пленуму Правління НСКУ

24.12.2015

15 грудня 2015 року у Будинку кіно відбувся VIІ пленум Правління Національної спілки кінематографістів України.

В його роботі взяли участь голова Спілки Сергій Тримбач, члени Правління та Контрольно-ревізійної комісії НСКУ, перший заступник голови Державного агентства України з питань кіно Андрій Ящишин, директор Департаменту мистецтв і навчальних закладів Міністерства культури України Павло Білаш, ректор Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого Олексій Безгін, начальник відділу педагогічної та післядипломної освіти Міністерства освіти і науки України Ігор Балуба, директори державних кіностудій, члени НСКУ, представники кіногалузі – продюсери, режисери, кінопедагоги, молоді кінематографісти.

Учасники VIІ Пленунуму НСКУ обговорили стан і перспективи кіноосвіти в Україні, ситуацію, що склалася із кінопрокатом і кінодистрибуцією українського фільму, здобутки і втрати законтворчого процесу у сфері екранних мистецтв останніх років.

Рішення VIІ Пленуму правління НСКУ опубліковані в розділі «Документи й матеріали» сайту Спілки:

Власна інформація НСКУ

5 грудня, четвер, Синій зал Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

6 грудня, п’ятниця, Синій зал Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

7 грудня, субота, Червоний зал Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»