f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 21 по 25 грудня

21.12.2015

З 21 по 25 грудня 2015 року у Синій залі Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 21 грудня, в рамках проекту «Наш Ілюзіон» й циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ класичного польського фільму Генріка Шаро «Сильна людина» (1929), головну роль у якому зіграв Григорій Хмара.

У вівторок, 22 грудня, відбудеться презентація книги спогадів Миколи Мащенка «Незабутні» (Вінниця, видавництво «Глобус», 2015).

У середу, 23 грудня, в рамках Акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться зустріч із письменником і науковцем Ісааком Трахтенбергом і показ документального фільму Олександра Муратова «Людина обов’язку. Ісаак Трахтенберг». Вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина.

У четвер, 24 грудня, у проекті «Забуте кіно» відбудеться показ мюзиклу Роберта З. Леонарда «Подвійна гра» (США, 1937).

У п’ятницю, 24 грудня, до 120-річчя першого кіносеансу у Парижі та ювілейного дня народження світового кіно відбудеться унікальний захід «Синематограф братів Люм’єрів та компанії».

У програмі: відтворення першого публічного показу фільмів братів Люм’єрів, що відбувся в Парижі 28 грудня 1895 року, фільми Жоржа Мельєса, Макса Ліндера, Едвіна Портера, Мака Сеннета та інших піонерів кіно, стрічки про початки українського кіно та його першопроходців – Йосипа Тимченка, Альфреда Федецького, Данила Сахненка, Олександра Довженка. Показ фільмів (в режимі нон-стоп) супроводжуватиметься коментарями кінознавців, істориків кіно.

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

12 грудня, середа, Синій зал Прем’єрний показ художнього фільму «ТРИМАЙ БІЛЯ СЕРЦЯ»

12 грудня, середа, Червоний зал ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) презентує вечір «Кіносереда – Зимове»

12 грудня, середа, Малий зал «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО» Художній фільм «ГАВАНАСТЕЙШН»