f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 21 по 25 грудня

21.12.2015

З 21 по 25 грудня 2015 року у Синій залі Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 21 грудня, в рамках проекту «Наш Ілюзіон» й циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ класичного польського фільму Генріка Шаро «Сильна людина» (1929), головну роль у якому зіграв Григорій Хмара.

У вівторок, 22 грудня, відбудеться презентація книги спогадів Миколи Мащенка «Незабутні» (Вінниця, видавництво «Глобус», 2015).

У середу, 23 грудня, в рамках Акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться зустріч із письменником і науковцем Ісааком Трахтенбергом і показ документального фільму Олександра Муратова «Людина обов’язку. Ісаак Трахтенберг». Вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина.

У четвер, 24 грудня, у проекті «Забуте кіно» відбудеться показ мюзиклу Роберта З. Леонарда «Подвійна гра» (США, 1937).

У п’ятницю, 24 грудня, до 120-річчя першого кіносеансу у Парижі та ювілейного дня народження світового кіно відбудеться унікальний захід «Синематограф братів Люм’єрів та компанії».

У програмі: відтворення першого публічного показу фільмів братів Люм’єрів, що відбувся в Парижі 28 грудня 1895 року, фільми Жоржа Мельєса, Макса Ліндера, Едвіна Портера, Мака Сеннета та інших піонерів кіно, стрічки про початки українського кіно та його першопроходців – Йосипа Тимченка, Альфреда Федецького, Данила Сахненка, Олександра Довженка. Показ фільмів (в режимі нон-стоп) супроводжуватиметься коментарями кінознавців, істориків кіно.

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ