f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 7 по 9 грудня

07.12.2015

З 7 по 9 грудня 2015 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 7 грудня, у Синій залі в рамках проекту «Наш ілюзіон» й циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ стрічки Георга Вільгельма Пабста «Безрадісний провулок» (1925) – гіркої реалістичної історії з віденського життя, що розгортаєтся в умовах економічної кризи і галопуючої інфляції.

У вівторок, 8 грудня, у Синій залі до 100-річчя від дня народження піаніста, народного артиста СРСР Святослава Ріхтера відбудеться вечір «Ріхтер у кадрі», а у Червоній залі в рамках проекту «Кращі стрічки світового кінопрокату» заплановано показ стрічки Девіда Добкіна «Суддя», головні ролі в якій виконали Роберт Дауні-мол. та Роберт Дюваль. Це історія про адвоката з великого міста, що повертається додому, де його старого батька-суддю підозрюють у вбивстві.

У середу, 9 грудня, у Синій залі відбудеться вечір пам’яті сценариста, публіциста, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Леоніда Череватенка, а у  Червоній залі, до Дня захисту прав людини – показ аргентинської стрічки про приховані сімейні проблеми «Лиха правда» (реж. Мігель Анхель Рокка, 2011).

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ