f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 16 по 22 листопада

16.11.2015

Протягом тижня, з 16 по 22 листопада 2015 року, у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 16 листопада, у Синій залі в рамках проекту «Забуте кіно» відбудеться показ американського художнього фільму Джорджа К’юкора «Газове світло» (1944), приурочений до 100-річчя від дня народження акторки Інгрід Бергман, що за гру у стрічці отримала «Оскар». Вступне слово перед показом скаже кінознавець Оксана Мусієнко.

У вівторок, 17 листопада, у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Зірки світового кіно» відбудеться показ американської музичної стрічки Чарльза Відора «Рапсодія» (1954), що у ній головну роль зіграла Елізабет Тейлор.

У середу, 18 листопада, у Червоній залі відбудеться показ аргентинського кримінального трилера «Бетібу» (2014). Стрічка оповідає про напружене розслідування загадкової смерті багатія, у якому бере участь письменниця на прізвисько Бетібу. Детектив отримав два призи Аргентинської кіноакадемії – за «Найкращий сценарій» та «Найкращій молодій актрисі» Марині Беллаті.

Від 19 по 22 листопада у Будинку кіно відбуватиметься XXIІ Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК-2015: У рідній гавані». Протягом чотирьох днів тут продемонструють анімаційні стрічки з 33 країн. У Міжнародному конкурсні фестивалю буде представлено 71 фільм, у Національному конкурсі – 14.

Також в рамках фестивалю «КРОК-2015: У рідній гавані» відбудеться низка спеціальних подій: ретроспектива фільмів спеціального гостя фестивалю польської режисерки Ізабели Плючінської, прем’єри найкращих анімаційних фільмів для дітей, маленька ретроспектива стрічок українського режисера Степана Коваля та національна прем’єра повнометражного анімаційного фільму Сігне Баумане «Каміння у моїх кишенях».

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ