f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 9 по 14 листопада

08.11.2015

Протягом тижня з 9 по 14 листопада 2015 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 9 листопада, у Синій залі в рамках проекту «Наш Ілюзіон» відбудеться показ художнього фільму Ернста Любича «Ніночка» (1939), що він оповідає історію незламної радянської «комісарші», яка прибуває із надзвичайно місією до Парижа і підпадає під його чари. Фільм буде представлено в рамках циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», що його уклав кінознавець Станіслав Сукненко.

У вівторок, 10 листопада, у Синій залі відбудеться Вечір екологічного кіно, приурочений до 75-річчя вітчизняної студії «Київнаукфільм», що протягом багатьох років була одним із провідних світових виробників науково-популярного і документального кіно.

У програмі вечора буде продемонстровано уривки з документальних стрічок, присвячених проблемам Дніпра: «Вогні України» (1960, реж Л. Островська), «І потече Дніпро за Перекоп» (1962, реж. Г. Александров), «У плавнях Дніпра» (1965, реж. І. Негреску), «Точка роси» (1989, реж. С. Лосєв), «Проблеми і перспективи Дніпра» (1989, реж. О. Гендельман), «Заручники Дніпровських морів» (1991, Г. Давиденко).

У четвер, 12 листопада, у Синій залі в рамках Акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться вечір пам’яті з нагоди 105-ї річниці від дня народження заслуженої артистки України, поетеси Наталії Гебдовської.

У програмі – спогади друзів, колег, читання віршів актриси, покази документальних фільмів «Андромаха» (реж. Г. Черняк) і «Супер бабусі» (реж. Д. Томашпольський). Вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина.

У суботу, 14 листопада, у Червоній залі відбудеться показ художнього фільму Маттео Гарроне «Казка казок» (2015, Італія, Франція, Великобританія) – мистецької екранізації низки казок, записаних у XVI столітті неаполітанським автором Джамбатістою Базіле, створюючи яку режисер надихався образами Франсиско Гойї, мистецтвом прерафаелітів і «Казановою» Федеріко Фелліні.

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

12 грудня, середа, Синій зал Прем’єрний показ художнього фільму «ТРИМАЙ БІЛЯ СЕРЦЯ»

12 грудня, середа, Червоний зал ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) презентує вечір «Кіносереда – Зимове»

12 грудня, середа, Малий зал «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО» Художній фільм «ГАВАНАСТЕЙШН»