f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 2 по 8 листопада 2015 року

02.11.2015

Протягом тижня з 2 по 8 листопада 2015 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 2 листопада, у Синій залі відбудеться презентація книги віршів Тетяни Вольтської та Вадима Жука «Угол Невского и Крещатика» (Київ: «Радуга», 2015): поети з Петроградської сторони Санкт-Петербурга присвячують свої чесні вірші людям і подіям великого Києва.

У вівторок, 3 листопада, у Синій залі відбудеться показ драми «Наш чесний хліб» (1964), приурочений до 50-ліття художнього фільму, знятого Кірою Муратовою та Олександром Муратовим на Одеській кіностудії. Презентуватимуть стрічку режисер Олександр Муратов і кінознавець Лариса Брюховецька.

У середу, 4 листопада, у Синій залі відбудеться перегляд дипломних робіт студентів майстерні Володимира Хмельницького, художнього керівника режисерського курсу в Інституті кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв.

У четвер, 5 листопада, у Синій залі відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Вознесіння» (реж. Євген Політов), присвяченого народному художнику України, академіку Національної академії мистецтв України Миколі Стороженку (1928–2015).

У п’ятницю, 6 листопада, у Синій залі відбудеться прем’єра документального фільму «Остання поема», історії про Росії та російський спосіб життя. Автор сценарію, режисер і оператор Валерій Балаян розпочав роботу над стрічкою ще у 2000-му році, а у 2014-му році дізнався про долю її головного героя – під час поїздки в АТО.

8 листопада, у неділю, у Червоній залі в рамках укладеного Аліком Шпилюком проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно» відбудеться показ іранської стрічки «Таксі», яку було відзначено «Золотим ведмедем» Берлінського МКФ-2015. Кінорежисер Джафар Панахі, котрому влада заборонила знімати кіно, створив своєрідний не-фільм, в яком виконав роль таксиста. Він зустрічає різних пасажирів, із якими спілкується на широкі теми: побутові, соціальні, політичні...

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Нагадуємо, що запланований на 2 листопада вечір пам’яті сценариста, публіциста, поета Леоніда Череватенка перенесено на грудень.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

12 грудня, середа, Синій зал Прем’єрний показ художнього фільму «ТРИМАЙ БІЛЯ СЕРЦЯ»

12 грудня, середа, Червоний зал ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) презентує вечір «Кіносереда – Зимове»

12 грудня, середа, Малий зал «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО» Художній фільм «ГАВАНАСТЕЙШН»