f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Пішла з життя Маргарита Кошелєва

12.10.2015

Правління НСКУ з глибоким сумом сповіщає про те, що 11 жовтня, на 76-му році життя, пішла від нас актриса, член НСКУ Маргарита Кошелєва. Найщиріші співчуття сину Кирилові, усій родині, близьким і колегам небіжчиці.

Кошелєва Маргарита Миколаївна народилась 1 грудня 1939 року в Москві.

1958 року закінчила хореографічне училище при Большом театрі.

Тривалий час працювала на Київській кіностудії художніх фільмів імені О.Довженка. Знялася у фільмах «Ровесниці», «Катя-Катюша», «Іду до вас», «Стежки-доріжки», «Вертикаль» (роль у цій картині зробила актрису по-справжньому популярною), «Варчина земля», «Ад’ютант його превосходительства», «Тронка», «Нічний мотоцикліст», «Як гартувалася сталь», «Хвилі Чорного моря», «Ати-бати, йшли солдати», «Народжена революцією», «Історія одного кохання», «Господи, прости нас грішних», «Страчені світанки», «Тупик», «День народження Буржуя» та інших.

Роботам Маргарити Кошелєвої властивий тонкий психологічний малюнок, залюбленість у своїх персонажів, ніжна і неповторно-жіночна стилістика інтерпретування ролей.

Актриса – попри звернення Спілки – не мала почесних звань, одначе її внесок в кіномистецтво є великим і беззастережним. 

Прощання з Маргаритою Кошелєвою відбудеться 13 жовтня, у вівторок, о 13.00 у приміщенні Лікарні швидкої допомоги за адресою вул. Братиславська, 3. Похорон відбудеться близько 14.00 на Лісовому кладовищі.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.