f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Пішла з життя Маргарита Кошелєва

12.10.2015

Правління НСКУ з глибоким сумом сповіщає про те, що 11 жовтня, на 76-му році життя, пішла від нас актриса, член НСКУ Маргарита Кошелєва. Найщиріші співчуття сину Кирилові, усій родині, близьким і колегам небіжчиці.

Кошелєва Маргарита Миколаївна народилась 1 грудня 1939 року в Москві.

1958 року закінчила хореографічне училище при Большом театрі.

Тривалий час працювала на Київській кіностудії художніх фільмів імені О.Довженка. Знялася у фільмах «Ровесниці», «Катя-Катюша», «Іду до вас», «Стежки-доріжки», «Вертикаль» (роль у цій картині зробила актрису по-справжньому популярною), «Варчина земля», «Ад’ютант його превосходительства», «Тронка», «Нічний мотоцикліст», «Як гартувалася сталь», «Хвилі Чорного моря», «Ати-бати, йшли солдати», «Народжена революцією», «Історія одного кохання», «Господи, прости нас грішних», «Страчені світанки», «Тупик», «День народження Буржуя» та інших.

Роботам Маргарити Кошелєвої властивий тонкий психологічний малюнок, залюбленість у своїх персонажів, ніжна і неповторно-жіночна стилістика інтерпретування ролей.

Актриса – попри звернення Спілки – не мала почесних звань, одначе її внесок в кіномистецтво є великим і беззастережним. 

Прощання з Маргаритою Кошелєвою відбудеться 13 жовтня, у вівторок, о 13.00 у приміщенні Лікарні швидкої допомоги за адресою вул. Братиславська, 3. Похорон відбудеться близько 14.00 на Лісовому кладовищі.