f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Класика «золотої доби» Голлівуду - в Будинку кіно

05.02.2014

В час нашої боротьби за свободу і справедливість найважливіше – зберегти віру в кохання. Благодійно-просвітницький кіновечір до Дня всіх закоханих у Будинку кіно покликаний довести – Кохання керує світом. І ніхто не висловлює аргументів на підтримку цього переконливіше за майстра «золотої доби» Голлівуду, режисера Френка Капру.

Його легендарна романтична комедія «Це трапилось якось вночі»/ It Happened One Night (1934) із Кларком Ґейблом та Клодетт Колбер у головних ролях вперше в історії завоювала аж п’ять «Оскарів» і полонила серця мільйонів захоплених глядачів.

Сюжет розгортається таким чином: багатий банкір розшукує свою доньку по всій Америці – вона втекла від батька, який оточив її стіною заборон. А втекла не кудись там у прерії, а сіла на автобус до Нью-Йорка. Там вона натрапляє на чарівного репортера, який береться зробити про неї статтю, що має принести славу й гроші. Та насправді обоє знайдуть дещо інше...

Від ненависті до любові, як відомо, один крок!

Фільм представить український режисер Роман Ширман.

Показ відбудеться 14 лютого 2014 року в Синьому залі Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6), початок о 19.00. Благодійний внесок: 25 грн. Для замовлення запрошень телефонуйте: 287-75-57, 063-420-55-61.

Кошти одержані від проведення благодійного вечора будуть спрямовані на переоснащення відеотехніки Національної спілки кінематографістів України.

21 лютого, четвер, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ КІНОРЕЖИСЕРА СЕРГІЯ ЛОСЄВА

22 лютого, п’ятниця, Синій зал Документальний фільм "Кенгір. Сорок днів свободи"

23 лютого, субота, Синій зал ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З НАГОДИ 65-ЛІТТЯ ОЛЕКСАНДРА СПАРИНСЬКОГО