f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Пішов із життя Борис Ревенко

05.06.2015

Національна спілка кінематографістів України глибоко сумує з приводу смерті члена нашої Спілки, голови Волинського осередку НСКУ, заслуженого працівника культури України, режисера і оператора Бориса Павловича Ревенка (25.04.1937−4.06.2015).

З ім’ям Бориса Павловича пов’язані найзначніші події в становленні та розвитку кіно-відеоаматорського руху в Україні. Організаційно і творчо обдарована людина, він невтомно шукав і знаходив шляхи удосконалення як своєї майстерності, так і студійців кінооб’єднання «Волинь». Все своє життя він був ініціатором і організатором багатьох проектів, засновником фольклорних, етнографічних, екологічних фестивалів, автором гострих репортажів та ліричних розповідей про красу свого краю.

Внесок Бориса Павловича Ревенка в українське кіномистецтво є значним і непересічним, він назавжди лишиться в нашій пам’яті.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, друзям і колегам Бориса Павловича Ревенка. 

Світла йому пам'ять.

Голова НСКУ Сергій Тримбач

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ