f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Творчі зустрічі з Ірмою Вітовською та Віталіною Біблів в Кам’янці-Подільському

05.06.2022

З 7 по 8 червня в Кам’янець-Подільському кінотеатрі «Дружба» відбудуться благодійні творчі зустрічі з Заслуженими артистами України, акторками театру та кіно Ірмою Вітовською-Ванца та Віталіною Біблів, усі зібрані кошти з яких підуть на потреби Збройних сил України.

Ввечері 7 червня, о 19:30, відбудеться показ українсько-американського художнього фільму жахів «БРАМА» режисера Володимира Тихого, сюжет якого базований на культовій п'єс’ Павла Ар'є ’На початку і наприкінці часів» та розповідає про пригоди баби Прісі, яка з з родиною живе у Чорнобильській зоні відчуження. Представлять стрічку та поспілкуються з глядачами виконавиці головної ролі Ірма Вітовська-Ванца та Віталіна Біблів, які зіграли бабу Прісю і її доньку Славу.

В середу, 8 червня, о 19:30, відбудеться показ української трагікомедії «Твої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча, у якому молодий звукорежисер і невдаха Вадим отримує замовлення від клієнта з Канади з проханням записати голоси рідкісних тварин та пташок української фауни Закарпаття, однак завданням ускладнюється тим, що у подорож Закарпаттям разом із Вадимом вирушає його мати-таксистка.

Заходи відбудуться в рамках благодійного марафону Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка» за підтримки українських кінокомпаній «Директорія кіно», «Артхаус Трафік» та кінотеатру «Дружба».

Слідкуйте за показами та анонсами нових заходів Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка» на наших сторінках в соціальних мережах:

https://t.me/brukivkafest

https://www.facebook.com/KamianetsFilmFestival

https://instagram.com/brukivkafest