f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

,,Музика кохання. Бенефіс Лариси Кадочникової»

10.01.2022

Влада Литовченко разом з Станіславом Сукненком і ще 2 зараз тут: Национальный академический театр русской драмы имени Леси Украинки.

В основі вистави - п`єси М. Кадо “Жорж і Фредерик.Вона та Він”про найвідоміший роман ХІХ століття – кохання видатної французької письменниці Жорж Санд та геніального польського композитора Фредерика Шопена, який тривав майже десять років.


Атмосфера дійства, сама історія про творчість і народження романтичних взаємин двох великих людей, зіткана з музики, поезії та візуальних образів. Згодом вона змінюється, як і почуття та стосунки героїв, відображаючи драму та світ унікальної творчості Ж. Санд та Ф. Шопена.

Вистава не випадково названа “бенефісною”, оскільки головну роль у ній виконує неповторна Лариса Кадочникова. Роль, про яку вона мріяла не один рік.

Режисером спектаклю виступив відомий кінознавець,член Спілки кінематографістів України Станіслав Сукненко.

Замовити квитки та дізнатися більше можна за посиланням:

https://www.rusdram.com.ua/ukr/plays/music_of_love

https://www.facebook.com/VladaLytovchenko

«Музика кохання. Бенефіс Лариси Кадочнікової» Романтично-фантазійна оповідь про дві особистості – Жорж Санд і Фредеріка Шопена представлена на Новій сцені Національного театру російської драми ім. Лесі Українки

https://m.day.kyiv.ua/uk/article/kultura/muzyka-kohannya-benefis-larysy-kadochnikovoyi