f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Грудневі вітання. День народження сценариста, телережисера, письменника Семена СЛУЧЕВСЬКОГО

27.12.2021

Стелла Кломінська разом із Семеном Случевським.

Сенечка дорогий, з днем народження! Живи, твори, захоплюйся і захоплюй, просвітляй і висвітлюй! Кохання, удачі, натхнення, миру та добра!


Національна спілка кінематографістів України вітає з днем народження тележурналіста і телережисера, письменника і спільчанина Семена Олександровича СЛУЧЕВСЬКОГО!

Семе́н Олекса́ндрович Случе́вський (нар. 25 грудня 1947, Київ, УРСР) — журналіст, сценарист, режисер, керівник і продюсер численних програм ефірного телебачення колишнього СРСР, а потім Росії і України. Заслужений журналіст України.

Автор книги «Першопрохідці», куди увійшли імена футболістів, які здобули перше чемпіонство СРСР для київського «Динамо» у 1961 році. Перша з трьох задуманих.... Наступна книга називатиметься «Наступники» – про героїв 80-х років: Бєланова, Дем'яненка, Чанова та багатьох інших. А остання книга у цій трилогії – «Спадкоємці», куди увійде покоління Шевченка, Шовковського, Реброва та інші гравці.

Семен Случевський про проблеми міжнародного футболу і про кіно на тему футболу

https://www.youtube.com/watch?v=lWU3otoooNs

Семен Случевський розповідає про Київ (20 березня 2017 р., Музей історії Києва, Самміт-книга)

https://www.youtube.com/watch?v=KCCGy_rutR8

Нагороди: премія ТЕФІ у номінації «Найкраща програма про спорт» за телепередачу «Століття футболу» – 1998; Призи Міжнародних журі фестивалів кіно та ТБ у Москві, Любляні, Празі, Мілані та ін. (1987 - 2008).; Почесна Грамота Верховної Ради України за створення телефільмів та телепрограм про спорт (2004); звання "Заслужений журналіст України". (2006)

https://www.facebook.com/klominska