f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

У Парижі завершились Дні українського кіно

30.11.2021

ДержКіно України 

Три дні показів, п'ять українських фільмів, близько 700 глядачів: у Парижі завершились Дні українського кіно. Захід відбувся за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Покази нового українського кіно тривали в центрі Парижа, в кінотеатрі Cinéma Le Balzac поблизу Тріумфальної арки, з 22 до 24 листопада. Завершилась програма заходів 25 листопада офіційним прийняттям у Centre Culturel d'Ukraine en France / Культурному центрі при Посольстві України у Франції.

Кіно є універсальним інструментом міжкультурного діалогу, а процес його створення – надзвичайним простором для співпраці, обміну ідеями та досвідом. Ми працюємо над тим, щоб українське кіно постійно перебувало в середовищі широкої міжнародної та міжкультурної взаємодії: щоб українські фільми були на міжнародних кінофестивалях, щоб у спільному виробництві з Україною з’являлись нові яскраві фільми, щоби наші стрічки бачили глядачі інших країн. Надзвичайно вдячні Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine та Посольству України у Франції за допомогу та сприяння в проведенні цього заходу – Днів українського кіно в Парижі. / Голова Держкіно Marina Kuderchuk /

Далі:

https://www.facebook.com/ukrainefilmagency