f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

30-31 жовтня в столичному Будинку Кіно відбудеться IV Міжнародний дитячий кінофестиваль Kids Movie Fest

30.10.2021

ДержКіно України

https://www.facebook.com/ukrainefilmagency

Цьогоріч на Filmfest "Kids movie fest" було подано близько 200 фільмів, створених дітьми з 28 країн світу. До конкурсної програми відібрали 68 короткометражних робіт різних жанрів: від документальних стрічок до анімаційних відеокліпів.

Гостями та учасниками фестивалю Kids Movie Fest 2021 стануть учні інтернатів для дітей із вадами слуху. Майже два десятки фільмів від юних режисерів, які мають порушення слуху, пройшли відбірковий тур і будуть представлені в конкурсній програмі.

Окрім кінопоказів, під час фестивалю в Будинку Кіно буде працювати комплекс цехів кіновиробництва від відомих кіношкіл, студій та кінокомпаній України та Європи. Гості фестивалю зможуть спробувати свої сили у створенні фільмів на всіх етапах кіновиробництва.

На відвідувачів фестивалю також очікуватимуть лекції, майстер-класи та творчі зустрічі із зірками українського кіно: режисером Антоніо Лукічем, телеведучим та актором Юрієм Горбуновим, акторкою Тетяною Юріковою, оператором Ярославом Пілунським, письменницею Наталією Дорошенко та багатьма іншими.

Відкриття Kids Movie Fest відбудеться у суботу, 30 жовтня, о 12:30. Вхід вільний.

В усіх зонах фестивалю працюватимуть сурдоперекладачі. 

Увага! Вхід на лекції та майстер-класи – за реєстрацією: https://bit.ly/3meAHvB